patiklumas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patiklumas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patiklumas“.
Įspėja jokiu būdu taip nepervedinėti pinigų: gali baigtis liūdnai
Raseinių policijos Bendruomenės pareigūnai socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo svarbiu pranešimu, kuriuo kviečia gyventojus išlikti budrius ir apsisaugoti nuo investicinių sukčių.
Įspėjamasis vaizdo įrašas atskleidžia realią istoriją, kaip patiklumas ir greito praturtėjimo pažadai gali baigtis dideliais nuostoliais.
Paprašius pinigų – dingsta
„Aš daug dirbau, taupiau, kūriau verslą, turėjau ambicijų.
Skubiai perspėja dėl sukčių Lietuvoje: šiukštu nepirkite tokių prekių
Socialiniuose tinkluose plinta skelbimai apie parduodamus „Lidomed-Bio“ gaminamus biorezonansinius prietaisus, kurie neva padės diagnozuoti organizmo būseną: atskirų organų veiklą, vitaminų ir mineralų trūkumą, limfos užterštumą, nustato galimus alergenus, atlieka organizmo veiklos korekcijos procedūras, tokias kaip skausmo ir streso mažinimas, kraujo ir limfos cirkuliacijos mažinimas ir kitas.
Vagys naudojasi žmonių patiklumu
2014-09--06 apie 17.00 val. Lazdijų r. sav., Noragėlių sen., iš J. P. Š. gim. 1934 m. nerakinto garažo pavogtas jam priklausantis raudonos spalvos automobilis Audi 80, pagamintas 1987 m. 2014-09-06 18.44 val. automobilis rastas Lazdijų r. sav., Noragėlių sen., po eismo įvykio.
Telefoniniai sukčiai kol kas nenugalimi
Telefoniniai sukčiai – neišgyvendinama problema. Teismai skelbia gana griežtas bausmes nusikaltėliams, telefonu apgaudinėjusiems patiklius žmones ir taip praturtėjusiems, o patiklūs nelaimėliai vis sulaukia naujų skambučių ir toliau dosniai dovanoja apgavikams savo pinigus.
Užkeiktos moterys neteko dar ir pinigų
Mokslo pasiekimai, technologijos naujovės, išradimai nelabai paveikė žmonių tikėjimą stebuklais. Visokiais burtininkais ir žiniuonėmis tiki ne tik kur nors Afrikos smėlynuose klajojantis beduinas ar Azijos džiunglėse gaidžių kovas stebintis vietnamietis, ar Lietuvos pamiškėje gyvenanti močiutė, bet ir mokslus baigę jauni žmonės. Tiko net drabužiai Neseniai dvi 26 ir 28 metų vilnietės kreipėsi į policiją ir papasakojo, kad jas nuskriaudė... būrėjos.
Nuteista organizuota telefoninių sukčių grupė
Panevėžio miesto apylinkės teismas lapkričio 14 dieną paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį penkiems asmenims, apgaule iš garbaus amžiaus moterų išviliojusiems pinigus. Teismas nustatė, kad biržiečiai broliai 23 metų S.J. ir 25 metų O.J., jų tėvas 48 metų R.J. bei panevėžietė 25 metų L.K. ir vilnietė 21 metų A.Č. veikė organizuotoje grupėje kartu su ikiteisminio tyrimo metu nenustatytais asmenimis pagal iš anksto parengtą panašią nusikaltimo schemą.
Pagyvenusių moterų patiklumas kainuoja brangiai
Garbaus amžiaus vilnietė savanoriškai atidavė sukčiams beveik 35 tūkstančius litų. Pirmadienio vakarą į sostinės Pirmąjį policijos komisariatą kreipėsi 68 metų moteris. Ji paaiškino, kad jai laidiniu namų telefonu paskambino vyriškis. Prisistatęs policijos pareigūnu jis išgąsdino šeimininkę neva į jos sąskaitą banke įsilaužė sukčiai. Apgavikas įtikino auką, kad norint apsaugoti santaupas būtina pakeisti slaptažodžius.
Jaunuolius pražudė internetas
13 metų mergaitė – į kapą, o jos žudiku tapęs 15 metų paauglys – dešimčiai metų už grotų. Taip tragiškai baigėsi jaunuolių, gyvenusių skirtinguose miestuose, pirmasis pasimatymas, jų pažinčiai užsimezgus internete ir trukus vos keliolika dienų. Skandalingas įvykis sukrėtė Lietuvą, tačiau garantuoti, kad visi iš jo pasimokė ir tikrai tapo atsargesni, kai pasineria į virtualų pasaulį, negalima.
Mažamečio patiklumu pasinaudojo sukčiai
Liūdnų kalbų apie tėčio nelaimę sujaudintas 10-metis sukčiui atidavė mamos juvelyrinius dirbinius ir nešiojamąjį kompiuterį.
Nepažįstamas asmuo į kuršėniškių namus fiksuotojo ryšio telefonu paskambino birželio 27-osios popietę, apie 14 valandą. Atsiliepusiam mažamečiui nepažįstamasis prisistatė policijos pareigūnu ir pasakė, kad jo tėtis, kuris šiuo metu yra Norvegijoje, padarė į avariją.
Lietuviai į „MMM-2011“ jau sukišo 1,5 mln. litų (papildyta 15:55)
Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai pranešė išaiškinę gaują, kuri įžūliai apgaudinėjo patiklius tautiečius. Pareigūnai ne tik nutraukė finansinės piramidės „MMM-2011“ veiklą, bet ir sulaikė įtariamuosius.
Iš viso nustatyti 25 asmenys, kurie galėjo apgauti daugiau kaip 1,5 tūkst. žmonių. Lietuviai nusikaltėliams patikėjo sumas, kurios svyravo nuo 100 litų iki 50 tūkst. litų. Žmones masino tai, kad apsukrūs sukčiai siūlė net iki 55 proc. siekiančias palūkanas.
REKLAMA
REKLAMA
Sukčiai triumfuoja prieš žmonių patiklumą
Bankai ir teisėsaugos institucijos ieško būdų apsaugoti bankų klientus ir apriboti sukčių galimybes.
Lietuvos bankų asociacijoje šiandien diskutuota apie nerimą keliančią sukčiavimo telefonu bangą, sparčiai besiritančią per visus Lietuvos regionus. Bankininkais, teisėsaugos ar specialiųjų tarnybų pareigūnais prisistatantys nusikaltėliai iš patiklių žmonių išvilioja prisijungimo prie internetinės bankininkystės duomenis ir ištuština savo aukų sąskaitas.
Kompiuterinis virusas bando prokuratūros darbuotojų kantrybę
Elektroninėje erdvėje besidarbuojantiems sukčiams išradingumo tikrai netrūksta. Jei į jūsų elektroninį paštą atskriejo „įspėjamojo“ turinio žinutė, kurios siuntėjas neva yra Lietuvos Respublikos (LR) generalinė prokuratūra, neskubėkite tuo tikėti.
Interneto platybėse kai kada klajoja laiškai vaiduokliai. Vienas toks laiškas atskriejo ir į naujienų portalo Balsas.
„Sodra“ gyventojus įspėja saugotis apgavikų
Pastaruoju metu pasitaikė atvejų, kai Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos („Sodros“) darbuotojais prisistatę asmenys garbaus amžiaus gyventojams telefonu arba tiesiog sustabdę gatvėje siūlo rašyti prašymus dėl pensijų padidinimo arba nepriemokų susigrąžinimo, pasiūlo palydėti į namus ir padėti užpildyti reikiamus dokumentus.
Lietuviai – patiklūs automobilių pirkėjai
Automobilio įsigijimas lietuviams atrodo kaip įprastas ir kasdienis procesas – dalis jį perka su niekuo nepasitarę ar nesibaimindami į apžiūrą vežasi reikalingą grynųjų pinigų sumą. Įdomu, kad gerokai daugiau vyrų (30 proc.) įsigijo automobilį be jokių konsultacijų, skirtingai negu moterys (2 proc.). Tai parodė lankomiausio transporto skelbimų portalo Autoplius.lt liepą inicijuota apklausa, kurioje dalyvavo beveik 900 respondentų.
Viktoro Daukšo, Autoplius.
Jūsų pinigus leidžia mirę giminaičiai ir negimę vaikai
„Pinigai yra gėris“, – svajingai atsidūsta šalia sėdintis jaunas vaikinas, bet netrukus draugas jį pataiso „Ne toks gėris, kuriam vergaučiau iki mirties, uždirbsiu pakankamai, o tada – gyvensiu“, – dėsto kokių 25-erių metų entuziastas.