pamesti daiktai
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pamesti daiktai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pamesti daiktai“.
Neįtikėtina šių laikų Pelenės istorija Lietuvoje: ieško merginos, kuri pametė batelį lipdama į autobusą
Viešose vietose neretai galima pamatyti įvairių pamestų daiktų. Pavyzdžiui, pirštinių ar šalikų, kurių tikrieji savininkai greičiausiai jau neras ir nesusigrąžins.
Kiek neįprasta, nors daugeliui pažįstama iš pasakos apie Pelenę būtų istorija, kai vaikinas ieško merginos, kuri pameta batelį.
Tik šiuo atveju viskas – kiek šiuolaikiškiau: vietoje pokylio – autobusų stotelė, vietoje batelio matavimo – įrašas socialiniame tinkle.
Su metalo detektoriumi klaipėdietis randa tūkstančių vertės daiktus: atima žadą
Vasarą poilsiaujant prie vandens telkinių, vanduo ar paplūdimio smėlis pasiglemžia ne vieną brangų daiktą. Vieni juos pametę bando ieškoti patys ir neradę nuleidžia rankas, kiti skuba skambinti klaipėdiečiui Jurgiui Rumiancevui, kuris jau trečius metus padeda žmonėms susigrąžinti vandenyje ir prie jo pamestus daiktus.
Profesionalus naras, devynerius metus ugniagesiu gelbėtoju dirbęs Jurgis vėliau perėjo į kitą darbą, kur neapleido nardymo.
Alytiškis Mantas neria į gelmes ir ieško pamestų daiktų – prašo rasti ir prieš 20 metų prarastas brangenybes
Mūsų šalies ežeruose ir upėse yra tiek lobio, kad negalite net įsivaizduoti. Ir jie visi – mūsų pačių pamesti daiktai. Vertingi aukso dirbiniai, telefonai, laikrodžiai, akiniai ir kitokie daiktai. Vienas alytiškis nusprendė pomėgį derinti su nauda – neria į gelmes ir ieško pamestų daiktų.
Šių metų vasara, sako vyras, išskirtinė. Kiekvieną dieną nardytojas sulaukia pagalbos prašančių skambučių. Prašo rasti ir prieš 20 metų pamestus daiktus.
Iš vandens telkinių druskininkietis traukia prabangius daiktus: atskleidė, ką randa
Druskininkuose gyvenantis Dainius Gaižauskas daugiausiai laiko praleidžia ežeruose, naršydamas povandeninį pasaulį. Su juo pasikalbėti susitarėme vienu iš tų retų atvejų, kai jis, kaip pats juokauja, akimirkai išnėrė pasivaikščioti ant žemės. Energijos ir geros nuotaikos nestokojantis vyras dirba nardymo instruktoriumi ir užsiima pamestų daiktų paieškomis. Ir nors dažniausiai tenka ieškoti auskarų ar žiedų, kai kuriuos stebinančius radinius jis prisimena iki šiol.
Pamesti daiktai savo šeimininkų radinių biuruose laukia metų metus
Autobusuose, įstaigose žmonės palieka daug daiktų, o sąžiningi žmonės savininkų ieško įvairiais būdais – kurdami radinių biurus, platindami skelbimus ir fotografijas.
Šią temą pasiūlė į redakciją besikreipusi moteris, norėdama pasidžiaugti žmonių sąžiningumu ir jiems padėkoti.
Pamesti daiktai: kai išsiblaškymas virsta rimtais nuostoliais
Taupus moka du kartus. Posakis vertas dėmesio. O šį posakį perfrazavus – žioplas irgi moka du, o gal ir daugiau kartų – taip pat nebūtų prašauta pro šalį. Lietuvoje viena po kitos, tarsi grybai po lietaus, kūrėsi interneto svetainės, kuriose žmonės gali skelbti apie pamestus ir rastus daiktus. Kiekvieną dieną atsiranda po kelis tokius įrašus.
Šiauliečių radiniai glaudžiasi policijoje
Nors radinių biurai daugelyje Europos miestų ar net sostinės kavinių jau nebe naujiena, Šiauliuose tokio dar nėra. Pamestus daiktus radę gyventojai juos tegali atnešti į policiją. Kad radinių biurai teigiamai veikia ne tik žmonių emocijas, pastebi net psichologai.
Radinių biuro naudos neįžvelgia
Praeityje Šiaulių policijoje kažkada veikė žmonių vadinamas radinių biuras, į kurį užsukę žmonės galėjo atnešti rastus pamestus daiktus.
Piniginę geriausia pamesti muziejuje
Jei ketinate pamesti piniginę (o mes tikrai tikimės, kad jos nepamesite), geriausia tai padaryti yra muziejuje, - atskleista neseniai atliktame tyrime.
Jis parodė, jog „kultūros oazėse“ pametamos piniginės dažniausiai yra grąžinamos savininkui.
Tyrimą atlikę mokslininkai po visą Jungtinę Karalystę „išbarstė“ daugiau kaip šimtą piniginių, kuriose buvo dešimt svarų sterlingų, nuotrauka, čekiai ir kontaktinė piniginės savininko informacija.