myjane
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „myjane“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „myjane“.
Su sutuoktiniu bartis sveika
Vieną kartą sukūrus šeimą iš jos pasprukti nėra taip lengva. Laikui bėgant bendras gyvenimas tampa ne toks „saldus“. Tačiau mokslininkai kaip visada bando mus paguosti.
„Red Bull“ suteikia sparnus?
Energetinius gėrimus dievina Paris Hilton, Nicole Richie ir Madonna. Kokios medžiagos įeina į šio „stebuklingo eliksyro“ sudėtį ir koks tikrasis jų poveikis organizmui?
Beveik prieš tris dešimtmečius austras Dietrichas Mateschitzas keliaudamas po Honkongą vietiniame bare paragavo nacionalinio tonizuojančio gėrimo. Ir iš karto tapo kitu žmogumi - stipriu, energingu, linksmu. Dietrichui taip patiko šis gėrimas, jog grįžęs į gimtinę jis ėmėsi jo gamybos.
Darbas žmogų puošia, sako mokslininkai
Ilgalaikis įtemptas darbas ne sekina žmogų, bet, atvirkščiai, padeda jam įgyti savybių, kurios jį daro stipresnį, o jo gyvenimą - ilgesnį ir laimingesnį.
Tokias išvadas padarė Kalifornijos universiteto mokslininkai. Jie teigia, kad daug ir įtemptai dirbantys žmonės dažniausiai pasižymi tokiomis savybėmis kaip ambicingumas, organizuotumas, sąžiningumas. Šios savybės ne tik savaime yra vertingos, bet ir pailgina žmogaus gyvenimą vidutiniškai ketveriais metais.
Tankūs antakiai – vėl madingi
Damoms jau nebereikės kruopščiai pešioti ir ploninti antakių, nes į madą grįžta dar 80-ais buvę madingi tankūs antakiai.
Tokie antakiai tarsi įrėmina veidą ir akcentuoja akis - todėl makiažas tampa beveik nereikalingas. Be to, veidas atrodo jaunesnis ir išraiškingesnis.
Vis dėlto nereikėtų pasikliauti vien gamta: ir tankiems antakiams būtina suteikti formą, pašalinant pernelyg atsikišusius plaukelius.
Apkūnių moterų seksualinis gyvenimas aktyvesnis
Havajų universiteto mokslininkai paneigė stereotipą, jog apkūnioms moterims trūksta vyrų dėmesio.
Buvo atlikta apklausa, kurios metu nustatyta, jog apkūnios damos gyvena aktyvesnį seksualinį gyvenimą nei lieknosios.
92 proc. apklausoje dalyvavusių apkūnių moteriškių pareiškė, jog jų lytiniai santykiai yra reguliarūs, tuo tarpu normalų kūno indeksą turinčių moterų grupėje tokių buvo 87 proc.
„Šie duomenys stebina, ir mes negalime paaiškinti, kas nulėmė tokius rezultatus.
Kas geriau: bučinys ar šokoladas?
Ką renkatės: bučinį ar juodą šokoladą? Neskubėkite atsakyti. Geriau paklausykite, ką pasakys mokslininkai.
O jie jau įrodė, kad šokolado sukeliamas malonumas trunka keturis kartus ilgiau nei bučinio sukeliamas malonumas.
Šokoladas, ypač juodas, sukelia intensyvesnį, ilgiau trunkantį malonumą nei bučinys, o pulsas valgant šį saldumyną pagreitėja du kartus. Mokslininkai atliko bandymą: laboratorinėmis sąlygomis jie stebėjo keletą porų.
Muitininkai konfiskavo Madonnos rankšluosčius
Netgi garsioji Madonna prieš muitininkus pasijuto bejėgė.
Juodkalnijos pasienyje buvo konfiskuota 300 dainininkės rankšluosčių, nors ji ir tikino, kad jie skirti asmeniniam naudojimui.
„Rankšluosčiai reikalingi mano muzikantams, kad jie po koncerto galėtų nusivalyti prakaitą“, - kalbėjo Madonna stropiems tvarkos sergėtojams. Tačiau viskas buvo konfiskuota, neatsižvelgiant į žvaigždės protestą.
Madonna seniai garsėja savo pomėgiu švarai.
Alla Pugačiova vestuvinį tortą keps pati
Iš vienos pusės, Alla Pugačiova ir Maksimas Galkinas į kalbas apie jų būsimas vestuves nežiūri rimtai, iš kitos pusės, jie vis dėlto neskuba paneigti gandų. Todėl susidomėjimas šia garsenybių pora neslūgsta, o spauda mėgaujasi naujomis pikantiškomis detalėmis.
Kas trečias JAV vyras yra patyręs smurtą šeimoje
JAV kas trečias vyras yra nukentėjęs nuo savo agresyvių žmonų ir meilužių. Tokias išvadas skelbia tyrimų organizacija „Group Health“. JAV vyrai patiria tiek fizinę, tiek seksualinę prievartą: moterys juos muša, įžeidinėja, žemina, reikalauja lytinių santykių, rašo portalas „MyJane“.
Visa neseniai buvo manyta, jog šeimoje didžiausi mušeikos yra vyrai, tačiau tyrimas atskleidė, jog nuo jų neatsilieka ir silpnosios lyties atstovės.
Tyrimo duomenimis 5 proc.
Kompiuteris kenkia moters grožiui
Pablogėjęs regėjimas, ankstyvos raukšlės, odos sausumas - visa tai gresia toms, kurios daug laiko praleidžia prie kompiuterio. Medikai pataria, kaip apsiginti nuo „kompiuterio atakų“, rašo portalas „MyJane“.
Pirma, jei nėra galimybės apriboti sėdėjimo priešais monitorių, būtina nuolat daryti pertraukėles. Geriausia - pabūti gryname ore.
Antra, padarius pertrauką tarp darbų, patartina išgerti vandens su citrinų ar greipfruto sultimis.
REKLAMA
REKLAMA
Paneigtas gandas, jog P. Hilton išpaišė Maskvos viešbučio tapetus
Pasirodo, kad neseniai pasirodžiusi žinia, jog „salonų liūtė“ Paris Hilton išpaišė prabangiausio Maskvos viešbučio „Hyatt“ kambario sienų apmušalus ir dėl to buvo įtraukta į viešbučio „juodąjį sąrašą“ tebuvo piktų žmonių paskleistas gandas, rašo portalas „MyJane“.
Šią informaciją paneigė viešbučio „Hyatt“ viešųjų ryšių atstovas: „Paris vizito metu viešbutyje nebuvo kilę jokių nesusipratimų: svečiai tiesiog atvažiavo, pernakvojo ir išvažiavo.Viešbutis neskyrė jokių nuobaudų panelei Hilton.
Nuobodus darbas – degradacijos priežastis
Jau seniai manyta, kad monotoniškas darbas neleidžia žmogui tobulinti protinių sugebėjimų ir slopina kūrybingumą. Tačiau pirmieji šiuos spėjimus patvirtino Norvegijos mokslininkai, rašo portalas „MyJane“.
Mokslininkų atlikti tyrimai parodė, jog ilgai dirbant monotonišką darbą smegenys ima veikti autopiloto režimu. Todėl laikui bėgant žmogus atbunka ir net paprastos užduotys jam gali atrodyti neįveikiamos.
Menstruacijų ciklas trukdo moterims mesti rūkyti
Menstruacinis ciklas ir su tuo susiję hormonų svyravimai lemia, ar moteris sėkmingai atsikratys rūkymo, remdamasis žurnalu „Addiction“ rašo portalas „MyJane“. Tyrimą, kuriame dalyvavo 200 rūkančių moterų, atliko Minesotos universiteto mokslininkai.
Vienai grupei moterų buvo siūloma mesti rūkyti laikotarpiu nuo pirmos menstruacijų dienos iki ovuliacijos, o kitoms - nuo ovuliacijos iki kitų menstruacijų pradžios. 86 proc.
Brangiausios ligos
JAV Sveikatos apsaugos sistemos tyrimo agentūra išsiaiškino, kokių ligų gydymas šioje šalyje brangiausiai atsieina, rašo portalas „Myjane“.
Atliekant tyrimą buvo remiamasi 2005 metų statistiniais duomenimis. Buvo atsižvelgiama į tokius faktorius: vizitų pas medikus skaičius, greitosios pagalbos iškvietimų skaičius, hospitalizacijos laikas, vaistų kaina ir pan.
Apskaičiuoti, jog brangiausiai atsieina širdies ir kraujagyslių ligų gydymas (76 mlrd.