juk jav
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juk jav“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juk jav“.
"Opel" saga - spindesys ir skurdas
"Opel" automobilių koncernas priklausė "General Motors" 80 metų - nuo pirmosios pasaulinės krizės iki dabartinės. Ilgą laiką šis vokiečių inžinerijos, meno ir amerikietiško verslo lydinys buvo laikomas idealiu. Tačiau dabar stojo sunkūs laikai.
1929 metų kovo 17 dieną, prieš pat pirmąją pasaulinę ekonomikos krizę, "General Motors" nusipirko "Opel" taip išgelbėdama jį nuo bankroto, nors niekas neįtarė apie jo sunkumus.
Žvaigždžių saulėlydis
Kosminės konvulsijos
Tris dešimtmečius Jungtinių Amerikos Valstijų kosminei programai ištikimai tarnavę daugkartinio naudojimo erdvėlaiviai, geriau žinomi kaip šatlai, jau pasiekė savo saulėlydį. Tai būtų visiškai natūralu ir savaime suprantama, jei ne faktas, kad po šio „saulėlydžio“ kito saulėtekio teks laukti mažiausiai penketą metų.
Žaidžiant Dievą: „naujieji krikščionys“, reinkarnacija ir genų inžinerija
Atsakymas į klausimą, ar mokslininkai iš tiesų pradėjo žaisti Kūrėjo žaidimus, priklauso nuo jūsų religijos, tvirtina JAV dienraštis „The New York Times“. Dabar, kai Oregono biologai pranešė apie jų išrastą metodą beždžionių embrionams klonuoti ir kamieninėms ląstelėms išgauti, tikimybė, kad vieną dieną bus klonuotas žmogaus embrionas ir pasaulį išvys pirmasis jo klonas, didesnė nei bet kada. Tačiau tai nebūtinai atsitiks šioje Ramiojo vandenyno pusėje, pastebi dienraštis.
M. Ahmadinejadą užstojo Nikaragvos prezidentas
Jungtinių Tautų (JT) Generalinėje asamblėjoje Irano prezidentas Mahmoudas Ahmadinejadas vėl gynėsi, jog jo šalies vykdoma branduolinė programa yra taiki ir skaidri. Irano gynybą palaikė ir Nikaragvos prezidentas Danielis Ortega, praneša BBC.M. Ahmadinejadas pakartojo savo teiginius, jog visa jo šalyje vykdoma branduolinė programa yra „taiki ir skaidri“. Pasak jo, diskusijos dėl Teherano branduolinės programos buvo baigtos ir dabar šis reikalas yra JT kontrolierių rankose.
Vytautas Rubavičius: Kas laukia tarptautinių sąjungų ir institucijų?
Jau dabar aišku, kad Irako problema nepaprastai paspartino tuos politinius procesus, kurie lemia naujosios pasaulio tvarkos pobūdį. Kokiame pasaulyje gyvensime ir kas artimiausiais dešimtmečiais bus politinis tautų lyderis? Toks klausimas jaudina ne tik politinius lyderius, bet ir paprastus žmones.