heinz
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „heinz“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „heinz“.
Beprotiška McConaughey vaikystė: sunki tėvų meilė ir su muilu išplauta aktoriaus burna
Dabar aktorius Matthew McConaughey maudosi šlovės spinduliuose, tačiau anksčiau „Oskaro“ apdovanojimą pelniusio vyro gyvenime buvo ir kur kas niūresnių dienų, o ypatingai – vaikystėje.
Visai neseniai Matthew viešai prabilo apie tai, kokius išgyvenimus teko patirti dėl netinkamo tėvo elgesio.
Pasirodo, jog žvaigždės tėvas buvo linkęs į smurtą, o kartą jis netgi sulaužė M. McConaughey motinai pirštą.
Sužinokite, kokią naudą teikia šis skaičius
Dažnas žino tą jausmą, kai pomidorų padažo lieka vos ant dugno, o ant stalo garuoja šiltos bulvytės. Vis dėlto bent jau „Heinz“ firmos atstovai atskleidė, kad egzistuoja viena paslaptis, kuri gali padėti išspręsti šią problemą. Ar pastebėjote ant butelio esantį skaičių 57? Pasirodo, kad tai yra vietos, kurias reikia spausti, norint palengvinti padažo kelią link jūsų lėkštės.
„McDonald‘s“ atsisako „Heinz“ kečupo
Greitojo maitinimo restoranas „McDonald‘s“ po 40 metų atsisako įmonės „H.J. Heinz“ produkcijos, skelbia BBC. „Nusprendėme, jog laipsniškai pereisime pas kitus tiekėjus“, – taip savo pasitraukimo motyvus argumentavo „McDonald`s“ vadovybė. Naujienų portalo teigimu, įmonei „H.J. Heinz“ ėmė vadovauti buvęs „Burger King“ vadovas Bernardo‘as Heesas. O „Burger King“ yra vienas pagrindinių „McDonald`s“ konkurentų. Vasario mėnesį įmonę „H.J. Heinz“ už 28 mlrd.
FTB susidomėjo „Heinz“ akcijomis
Federalinis tyrimų biuras (FTB) prisijungė prie vykdomo įtartinų „Heinz“ pardavimo sandorių praėjusią savaitę tyrimo. JAV federalinis atsargų bankas ir Vertybinių popierių biržos komisija (SEC) jau pateikė ieškinį neįvardintiems prekybininkams. Praėjusį ketvirtadienį "Heinz" buvo parduota už 23 mlrd. JAV dolerių.
Mokslas išsprendė erzinančią pomidorų padažo problemą
Kankinamai lėtai iš buteliuko tekančio pomidorų padažo problemą išsprendęs JAV mokslininkas įrodė, kad mokslo atradimai kartais būna labai praktiški ir naudingi daugumai visuomenės narių.
Garsios JAV maisto gamintojos bendrovės „Heinz“ duomenimis, kečupas iš stiklinio buteliuko teka vos 1 centimetro per sekundę greičiu, o tai valgio metu daugeliui atrodo kankinamai lėtai.
Mėgstamiausios JAV kompanijos
Neretai vartotojai pradeda nekęsti vienų ar kitų kompanijų dėl to, kad šios teikia prastas paslaugas, pakelia savo produkcijos kainas ar pernelyg skverbiasi į žmonių privatumą. Tačiau ką kompanijos turėtų daryti, kad gautų vartotojų pritarimą, klausia naujienų portalas „The Atlantic“.
JAV vartotojų pasitenkinimo indeksą įvairių vartotojų apklausų duomenys ir tuomet pagal jį galima suskirstyti kompanijas pagal tai, kurios gavo daugiausiai vartotojų palankumo.
Dansu.lt: lietuviško marketingo Baltramiejaus naktis
Tai, kas dabar vyksta Lietuvos parduotuvėse, man panašu į Baltramiejaus naktį. „Heinz“ padažas - 50 % nuolaida. Perki vieną „Adidas“ dezodorantą, kitą gauni nemokamai. „Blend-a-med“ - 30 % pigiau. Ir net alus, gyvenimo būdo prekė, ir tas su nuolaidomis (bet be prizų)! Kai kas teigia, kad atpigus žaliavoms, tokiu būdu išvalomi sandėliai, o tada imamas pardavinėti pigiau pagamintas produktas. Gal ir tiesa, bet ne visais atvejais.
Vaikams skirti produktai nesveikesni už „McDonaldo“ maistą
Kai kuriuose vaikams skirtuose produktuose yra daugiau riebalų ir cukraus nei sūrainiuose ar šokoladiniuose sausainiuose, rodo naujas tyrimas.
Pavyzdžiui, 100 gramų „Farley‘s Original“ vaikiškų sausainių yra daugiau cukraus nei „McVities“ juodajame šokolade, o 100 gramų firmos „Heinz“ vaikams skirtuose sūrio sausainiuose „Toddler‘s Own Mini Cheese Biscuits“ yra daugiau sočiųjų riebalų nei dvigubame „McDonaldo“ sūrainyje.
Genetiškai modifikuotų produktų poveikis sveikatai dar tiksliai nežinomas
Teigiama, kad genetiškai modifikuoti produktai nėra kenksmingi žmogaus sveikatai ir aplinkai, tačiau labai trumpas tokių produktų vartojimo laikas daugeliui teikia pagrindo tuo abejoti, trečiadienį rašo dienraštis "Lietuvos žinios".
Genetiškai modifikuotų produktų natūrali genetinė charakteristika pakeista dirbtiniu būdu - iš vieno organizmo vienas ar keli genai perkeliami į kitą organizmą. Taip atsiranda naujos organizmų savybės.