darbo keitimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darbo keitimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darbo keitimas“.

Negavę atostogų, norimo atlyginimo ar neapsikentę spaudimo darbuotojai meta darbus: kaip nepatirti nuostolių?

Gyventojai tikina, kad keisti darbą paskatina įvairios priežastys, tačiau dažniausiai nepriimtinas darbdavio elgesys. Pavyzdžiui, įžeidinėjimai ir spaudimas, nesumokėta alga, nesutikimas išleisti atostogų ir t.t.. Žmonės dalijasi įvykiais, kurie paskatino parašyti prašymą, išeiti iš darbo. O Valstybinė darbo inspekcija pataria, kaip išeiti iš darbo patiriant, kuo mažiau nuostolių. Gyventojai socialiniame tinkle dalijosi įvykiais darbe, kurių neapsikentę nusprendė išeiti iš darbo.
2023-08-19

Darbo keitimas: pataria negudrauti išeinant, kitaip galite prarasti laiko ir pinigų

Susiradus naują darbą, paprastai norisi tuojau pat ten pradėti dirbti. Tačiau dažniausiai ankstesnėje darbovietėje darbdavys, vadovaudamasis Darbo kodeksu, prašo atidirbti 20 dienų. Tada darbuotojai ima ieškoti būdų, kaip nedirbti – ima nedarbingumą, atostogas arba tiesiog neatvyksta į darbą. Teisininkė siūlo nesukčiauti, nes kentės reputacija.  O darbdaviai tikina, kad nemotyvuotus darbuotojus atleidžia iš karto.
2023-06-04

Kokie ženklai rodo, kad reikia keisti darbo vietą: ką daryti, kad netektų gailėtis?

Neretai nutinka taip, kad darbuotojas pradeda abejoti savo darbo vieta. Didelė įtampa ir užgriuvę sunkumai verčia galvoti apie darbovietės keitimą. Tačiau iš kur žinoti, ar darbo vietos keitimas bus teisingas sprendimas? Galbūt sunkumai – tik laikini, o naujame darbe situacija taps tik blogesnė? Specialistės papasakojo, kokius žingsnius verta padaryti prieš nusprendžiant išeiti iš darbo ir kokias klaidas darbuotojai dažniausiai daro.
2023-02-05

Metų pradžia – populiariausias laikas keisti darbą: kaip žinoti, kad nedarote klaidos?

Metų pradžia – laikas, kai daugiausia žmonių ryžtasi keisti darbą. Visgi sprendimas palikti darbovietę turėtų būti gerai apgalvotas, kad vėliau netektų gailėtis. Prieš pradedant dairytis naujos darbo vietos, vertėtų įvertinti profesinio tobulėjimo, didesnio finansinio atlygio ir kitas dabartinės darbovietės galimybes. Į ką atkreipti dėmesį? „Dažniausios darbo keitimo priežastys – per mažas atlyginimas, nepakankamos profesinio tobulėjimo galimybės, nesutarimai su vadovais ar kolegomis.
2023-01-24

Kas 7 dirbantis šalies gyventojas ruošiasi keisti darbą

Šiuo metu kas septintas šalies gyventojas svarsto per artimiausius metus keisti darbą, rodo bendrovės „Lietuvos draudimas“ užsakymu atliktas tyrimas. Tiesa, tie darbuotojai, kurie yra nepatenkinti dabartiniu darbdaviu, apie darbo keitimą artimiausiu metu galvoja net 5 kartus dažniau negu savo darbdaviu patenkinti respondentai.
2016-03-23

10 priežasčių, kodėl didieji talentai palieka kompanijas

Nesvarbu kokia įtakinga ir didelė būtų kompanija – ji nebus sėkminga be talentingų ir sumanių darbuotojų. Kaip bebūtų keista, net ir motyvuojančius atlyginimus mokančios didžiosios korporacijos dažnai nesugeba išlaikyti jose dirbančių talentingų žmonių. Amerikiečių žurnalas ,,Forbes” pateikia 10 priežasčių, kodėl didžiausi talentai ilgainiui pabėga iš kompanijų.
2012-12-16

Dauguma dirbančiųjų galvoja apie darbo keitimą

Statistika stulbina – netgi devyni iš dešimties asmenų, šiuo metu turinčių darbą, galvoja apie naujos darbo vietos paieškas ir darbo keitimą. Darbą keisti juos skatina nebūtinai netinkamos finansinės sąlygos – dabar darbuotojams itin svarbu ne tik gaunamas atlyginimas, ir netgi jo padidinimo faktas nebūtinai paskatintų darbuotojus likti senoje darbovietėje.
2012-07-03

Kada keisti darbovietę?

Ar dabar yra tinkamas metas keisti darbdavį? O gal geriau likti esamoje darbovietėje ir išspausti iš jos viską, kas geriausia? Šiomis dienomis geriausias kelias tobulėti – keisti darbovietes, rašo Time.com. Prasidėjus recesijai, žmonės, turintys darbus, įsikabino į savo darbovietes. Net jeigu jose žmonės jautėsi nelaimingi, ieškoti darbo kitoje kompanijoje atrodė labai rizikinga. Visur galėjo staiga būti sumažintas žmonių skaičius.
2012-04-12

Svarbūs dalykai ieškant darbo

Motyvacijos išlaikymas ieškant ar keičiant darbą gali būti sunki ir pastangų reikalaujanti veikla. Nuogąstavimo ir emocijų valdymas, aiškios vizijos ir tikslo formavimas yra tik keli pagrindiniai veiksniai, nuo kurių turėtumėte pradėti. Rachel Brushfield, karjeros permainų specialistė, dalijasi patarimais su mumis: Baimės ir emocijos Veskite dienoraštį, kuriame surašysite savo pasiekimus, nusivylimus, mintis ir jausmus.
2011-06-20
Į viršų