dainius jakas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainius jakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainius jakas“.
Kol visi stebėjo „Aurum 1006 km“ lenktynes, Vitoldas Milius ir Dainius Jakas su elektromobiliu užfiksavo Lietuvos rekordą
Kol Palangoje gaudė šimtai į tradicines ištvermės „Aurum 1006 km“ lenktynes susirinkusių galingų vidaus degimo varikliais varomų bolidų, Lietuvos pakraščiuose tyliai ir kantriai kilometrus rinko labiau mūsų kelių ateitį simbolizuojantis ekipažas. Nors jo ir nekamavo varžyboms būdingas konkuravimo nerimas, adrenalino Vitoldui Miliui ir Dainiui Jakui netrūko – su elektromobiliu „Kia e-Niro“ jie siekė greičiausiai apvažiuoti aplink Lietuvą asfaltuotais keliais.
„Intel Core“ trilogijos tęsinys
2009-ieji mums atneš jau trečios kartos „Intel Core“ procesorių šeimą. Kas nauja trečiojoje trilogijos dalyje?
Prieš kelerius metus „Intel“ nusprendė, kad laikas atsisakyti labai ilgai „grojusio“ procesorių pavadinimo „Pentium“. Nors šis vardas, rinkoje buvęs nuo 1993 metų, tapo kompiuterio „širdies“ sinonimu, vartotojams, o ir, matyt, pačiai „Intel“ korporacijai jis pradėjo atsiduoti naftalinu.
2008–2009 m.: ko laukti?
Baigėsi 2008-ieji, tad žurnalas „Naujoji komunikacija“ nusprendė suvesti techninių metų pasiekimų „balansą“ bei paprognozuoti, ko galime tikėtis 2009 metais.
Mus domina įvairios technikos sritys, tad kiekvienai skirsime po nedidelį gabalėlį šio straipsnio. Visus domina, kas bus – juk krizė. O mes būsime optimistai ir nekreipsime į tai dėmesio – juk progresas turi būti, kad ir kokios būtų tam sąlygos.
2000 Lt už nešiojamąjį kompiuterį – daug ar mažai?
Jei dairotės naujo kompiuterio ir svarstote, koks – stalinis ar nešiojamasis – labiausiai vertas jūsų pinigų, galbūt apsispręsti padės žurnalo „Naujoji komunikacija“ parengta 2 tūkstančius litų kainuojančių nešiojamųjų privalumų ir trūkumų apžvalga.
Tarp vartotojų visada kyla diskusijos sprendžiant, kokį kompiuterį pasirinkti – stalinį ar nešiojamąjį. Jei planuojate žaisti žaidimus, atsakymas labai aiškus – tik stalinį.
„Aspire One“: „Acer“ mažylis iš arčiau
Jei dirbate su duomenų bazėmis ar didelėmis bylomis, grafika ar dizainu – toks kompiuteris tikrai ne jums. Na, o jei dienų dienas praleidžiate naršydami internete, bendraudami virtualioje erdvėje ir retkarčiais pasinaudodami kompiuteriu muzikai klausyti ar filmui žiūrėti – „Aspire One“ gali būti puikus pagalbininkas.
Prieš metus mes sužinojome apie naują nešiojamųjų kompiuterių kategoriją „netbook“ – internetinius kompiuterius.
„Clickfree“: atsarginės kopijos paprastai
„Clickfree“ produktai atsarginėms kopijoms daryti – patogus, lengvas ir greitas būdas gerokai sumažinti riziką prarasti vertingus duomenis.
Ko gero, visi NK žurnalo skaitytojai žino, kad duomenys, laikomi kompiuteryje, gali atsitiktinai arba ne dingti ar būti pažeisti. Bylas nėra sudėtinga netyčia ištrinti, ypač jei tuo pačiu kompiuteriu naudojasi ne vienas vartotojas. Taip pat jas gali sugadinti virusas ar tiesiog bylos gali būti pamirštos nukopijuoti naujo sistemos diegimo metu.
GPS įrangos testas
Mobilieji telefonai su GPS funkcija ir GPS įrenginiai.
Vasara su „Nokia“ navigacija! Tokiu reklaminiu šūkiu mus pasitinka viena nauja vasaros sezono televizijos laida. Kodėl šią vasarą ir kodėl navigacija? Ogi todėl, kad lietuviai, nors ir vadinami sėsliais gyventojais, vis dažniau keliauja po pasaulį ir užkariauja vis daugiau anksčiau net nesvajotų aplankyti planetos kampelių.
GPS pasirinkimai
Trumpa pažintis su naujausiais GPS įrenginiais bei naujausiomis programinės įrangos versijomis.
Šiame straipsnyje norėtume Jus supažindinti su naujausiais GPS (Global Positioning System) įrenginiais bei naujausiomis programinės įrangos versijomis. Bet prieš tai – žiupsnelis istorijos, kuri padės suprasti, kas yra GPS, su kuo jis „valgomas“ ir apskritai iš kur atsirado.