čiupakabra
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „čiupakabra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „čiupakabra“.
15 mitologinių padarų, kurie gali egzistuoti ir šių dienų pasaulyje
Kiekviena pasaulio bendruomenė turi savo mitus ir legendas, kuriose neretai yra pasakojama apie įvairias pabaisas, vaiduoklius ar milžinus. Balsas.lt siūlo susipažinti su tais „monstriukais“, kurie kelia daugiausiai klausimų. Ogopogo Beveik visi Okanagano slėnio (Kanada) gyventojai yra girdėję apie šią būtybę. Tai panašus padaras į visame pasaulyje žinomą Nesę. Tiesą pasakius, pirmieji įrašai apie Ogopogo pasirodė kur kas anksčiau negu Nesė.
Lochneso pabaisa mirė. Tegyvuoja Čiupakabra!
Deividas Jursevičius, LRT radijo laida „60 minučių“, LRT.lt Lochneso pabaisos, dar žinomos Nesės vardu, bumas praėjo. Žmonėms mitai atsibosta, todėl ir šią legendą keičia kitos. Taip teigia paranormalių ir mistinių reiškinių tyrinėtojas, teologijos magistrantas Gabrielius Klimenka. „Dabar „ant bangos“ Čiupakabra ir panašūs dalykai“, – sako jis.
JAV dar vienas čiupakabros pasirodymas
Tinklapis wxii12.com savaitgalį iš skaitytojos gavo nuotrauką, kurioje, kaip teigia moteris, užfiksuota mitinė būtybė čiupakabra. Šių gyvūnų egzistavimas yra neįrodytas, tačiau teigiama, kad jie paprastai puola naminius gyvulius ir geria jų kraują. Čiupakabros egzistavimas buvo įamžintas Walnut Cove miestelyje, Šiaurės Karolinoje. Internete pilna vaizdo įrašų, kuriuose, kaip teigiama, užfiksuoti šie mitiniai gyvūnai.
Čiupakabros: faktai apie mistinius Lotynų Amerikos vampyrus
Čiupakabra yra bene naujausias egzempliorius mistinių pabaisų panteone, atsiradęs praėjus ne vienam dešimtmečiui po to, kai pasaulis suskato pliaukšti apie sniego žmones ar Lochneso pabaisą. Tiesa, mistikos skraistė čiupakabras dengė vos keletą metų – ožkoms kraują iščiulpiančių vampyrų paslaptis galiausiai įminta.
Čiupakabrą galima vadinti ispaniškuoju sniego žmogaus analogu. Skirtumas tik tas, jog ten, kur praėjo sniego žmogus, lieka didelės pėdos.
Peru kariuomenei pavyko pagauti čiupakabrą
Peru karinės pajėgos dalyvavo neįprastoje operacijoje, kurios metu buvo sugautas milžiniškas šikšnosparnis, kurio išpuoliai gąsdino vietinius gyventojus.
Daugelis buvo įsitikinę, kad jų naminiu augintinius puola mistinė būtybė čiupakabra. Apžiūrėję gyvūną mokslininkai nuramino vietinius, kad šis mistiniu laikytas padaras iš tiesų yra šikšnosparnis, tiesa, neįprastai didelis, mat atstumas tarp jo sparnų siekia net du metrus.
Rastas negyvas čiupakabra?
Jungtinėse Amerikos Valstijose aptiktas nušautas gyvūnas itin primenantis paslaptingajį čiupakabrą. Tačiau kritikai tik juokiasi ir teigia, jog radinys – senyvo meškėno kūnas, rašo dailymail.co.uk.
Prieš penkioliką metų Puerto Rike pradėjo sklisti kalbos apie paslaptingąjį čiupakabrą, kuris dobia ožkas ir iščiulpia jų kraują. Niekad nesučiuptas gyvūnas neva žmonių matytas Pietų Amerikoje, Teksaso bei Oklahomos valstijose.
5 mitologiniai padarai ir kur juos rasti
Norite išvysti kažką nepaprastą? Kažką panašaus į elfus, drakonus, vienaragius bei velykinius zuikučius? Pasiimkite žiūronus ir fotoaparatą – šiose vietose gyvena nepaprastos būtybės!
Džersio velnias – Wharton State mišktas, Niu Džersis, JAV.
Kaip pasakoja legenda, Džersio velnio motina buvo vargšė moteris, pavarde Leeds. Gyvendama su žiauriu ir ją mušančiu vyru, ji susilaukė 12 vaikų.