Lietuvė su porininke fantastiškai pradėjo mačą ir pirmajame sete neturėjo jokių problemų. Antrojo seto pradžioje jos irgi stengėsi perimti iniciatyvą, bet nerealizavo dviejų „break pointų“. Vėliau lygi kova tęsėsi iki devintojo geimo, kai varžovės pirmą kartą laimėjo „break pointą“ (4:5). L. Vladson su C. Jauffret trumpam išsigelbėjo (5:5), bet vienuoliktajame geime vėl pralaimėjo savo padavimų seriją ir vėliau nepavijo varžovių.
Mačo pratęsime lietuvė su amerikiete atsitiesė po pralaimėto taško savo padavimų metu ir spurtavo 4:0 (4:1). Deja, persvarą jos greitai išbarstė (5:7), o tada suteikė 3 „match pointus“ varžovėms (6:9). L. Vladson su C. Jauffret dar priartėjo iki 7:9, bet vėliau pralaimėjo lemtingą tašką savo padavimų metu.
Trečiadienį merginų vienetų aštuntfinalyje 17-metė L. Vladson (ITF jaunių-22, WTA-1241) lietaus sutrikdytame mače per 1 valandą 34 minutes 5:7, 4:6 pralaimėjo metais vyresnei bulgarei Rositsai Denčevai (ITF jaunių-44, WTA-439).
Visus „Roland Garros“ mačus tiesiogiai galima stebėti per „Go3“ televiziją, įsigijus „discovery+“ paslaugą.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!