Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tėveliai !!

Saugokite savo vaikus...

childrenshealthdefense . org/defender/vaccines-toxic-ingredients-sids-some-infants-study
'''''
Didziausia Pagarba Ingridai Simonytei! Ji, kaip visuomet diplomatiska, taktiska, protinga, ismintinga ir suprantanti puikiai apie politika, apie savo ex. darba! Ji nuosirdziai dirbo Lietuvos geriui! Taip, kaip ex. Prezidente Dalia Grybauskaite!!! Tai patys geriausi ir vertingiausi ir protingiausi ZMONES Lietuvai ! Aciukas, kad jus buvote, ir dar esate. Dievo palaimos Jums !
DAUNAIJUMS TOLI IKI JOS PLŪGO BROLIAI BE JOKIO IŠPRUSIMO
NARCIZAS YRA NARCIZAS JAM REIKIA PAKLUSNIŲ IR SU TSKP PARTINIU BILIETU NES TEN JO SĖBRAI VSIO ZAKONNO
Kaip visada simonyte paloja paloja kaip suva ir nieko naudos is to lojimo.
nekiškite šito transvestito į eterį! Šlykštu!
svarbu...

Atsižvelgiant į straipsnį:
tv3 . lt/naujiena/verslas/valdantieji-persigalvojo-pirmo-busto-neapmokestins-nt-mokesciu-n1425876

Pasikartosiu: manęs tai nejaudina. JŪS: vagys jau peržengėte ribą su NT, kuris negaIi būti apmokestintas apskritai. Tad, aš boikotuoju:

AKROPOLIUS, OZĄ, SENUKUS, kavines, restoranus, picerijas (išskyrus „GUSTUKO“), knygynus, pramogas, šventes ir visą kitą - ne pirmo būtinumo (neperku: kvepalų, saldainių, barankų ir t. t.), būtinus dalykus, kiek galiu, gaunu iš kaimo žmonių, internetu, LENKIJ0S, ANGLIJ0S, kai nėra tokių galimybių iš N0RF0S, LlDL0 - iki NT "mokestis" bus panaikintas apskritai.

#BoikotasNePirmoBūtinumoDalykųIkiBusPanaikintasNT“mokestis“Apskritai
```
Į veidrodį pasižiūrėk, "teisingoji"
@Prajuokino O tu pasiziurek i veidrodi! !!! Ir pasakyk ka matei ?
dur nikė. toliau muša savo reitingus žemyn. nepriklausomai nuo to ką sako, ar nesako prezikas.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų