Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Reikia ne 'idomiai pasiziureti', o DIRBTI zmoniu labui
pagrąžinsim į valdžią prieš pat karą,kai reikės žmones vėl dubasint
aktualijos...;
'''
Laida verta dėmesio: „Ainis: lietuviškų "elitukių" vargai ir impotencija...“
youtu . be/2fLUeNXwscA
Tokie labai tinka Teisingumo ministrais
Tokie labai tinka Teisingumo ministrais
Pastarosiose keliose Vyriausybėse teisingumo ministrais buvo vien visokie keistuoliai karjeristai. Pas tokius kaime klausti kas teisus kilus ginčui net paskutinis girtuoklis neitų
o kada VSD prades tirti lenciuginio Tapino veikla pavyzdziui is kur jis gauna informacija apie asmenis
@almis Dar nua tėvo laikų, nes senis Tapkinas buvo aršus komunistas, tai ir sūnelis paveldėjo visą jo palikimą
varyk pas bobutes gimines i parasha
varyk pas bobutes gimines i parasha
kas cia jai,cirkas kazkoks?
Pimpačkiukų koalicija.
Bus gražu pažiūrėt,kaip Ingutė šokinės:)
Bus gražu pažiūrėt,kaip Ingutė šokinės:)
Labai greitai bus įdomu pažiūrėti,kai pradės iš Ruginienės spintų lysti profsajūzų skeletai.
@Bus gražu pažiūrėt,kaip Ingutė šokinės:) Kai užkonservuota megzta beretė, tai ir beraštė.
@Palanga Slysk nx
@Alebarda Pėdo konservait šnipai jau islide nx
Mėginu palyginti buvusią ministrę bakalaurininkę Dobrovolską ir Vėgėlę su jo išsilavinimu bei patirtimi. Tai tai tatuiruotai mergužėlei iki Vėgėlės kaip nuo žemės iki dangaus. Va ten tai buvo konservatorių koalicijos profė.
@Pravieniškės
Bet konservatorių žurnalistei R. Miliūtei Dobravolskos tik bakalauro išsilavinimas ministrės pareigoms klausimų ir diskusijų nekėlė. Kaip ir jos pačios eilinės žurnalistikos studijos baigtos beveik per 20 metų.
Bet už tai kiek triukšmo pakėlė dėl Ruginienės 3 aukštųjų- 1 bakalauro ir 2 magistrų diplomų.
Išvada labai paprasta- akivaizdu, kad visiška žioplė ( Miliūtė) ėda ir žemina gabų ir protingą žmogų. Tai tokie mūsų konservatorių politikos standartai. Užknisot žmones su tokia savo politika.
Šudu malunas ta kalicija, su socdemagogais priesakyje

Skaitomiausios naujienos




Į viršų