bundesliga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bundesliga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bundesliga“.

Stebuklingas žygis tęsiasi: išsigelbėjęs „Bayer“ toliau keliauja be pralaimėjimų

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas dar kartą pademonstravo savo charakterį sugebėdami nepralaimėti rungtynių, kuriose jie atsiliko žengdami į pridėtą laiką. Vokietijos čempionų titulą praėjusiame ture užsitikrinusi „Bayer“ komanda dar kartą buvo arti savo serijos užbaigimo. Rungtynėse su „Borussia“ jie išsigelbėjo jau aštuntąją pridėto laiko minutę išplėšdami lygiąsias 1:1. „Borussia“ buvo per žingsnį nuo pirmojo oponentų pralaimėjimo sezone įteikimo.
2024-04-21

Po istorinio triumfavo Lėverkuzene fanai šturmavo aikštę, treneris išmaudytas aluje

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pirmą kartą šalies čempionų titulą iškovojo „Bayer“ klubas. Ekipai iš Lėverkuzeno titulą atnešė pergalė 5:0 prieš „Werder“ klubą. Po šios akistatos, likus penkiems turams iki pirmenybių pabaigos Xabi Alonso auklėtiniai tapo nepavejami – jie artimiausius varžovus lenkia jau 16 taškų. Ši pergalė pažymėjo pirmąjį „Bayer“ titulą Vokietijos čempionate per visą klubo istoriją. Iškart po finalinio švilpuko šios komandos fanai šturmavo aikštę.
2024-04-15

Prieš principinius varžovus po 6 metų pertraukos pralaimėję „Bayern“ beveik atsisveikino su šansais apginti titulą

Miuncheno „Bayern“ klubas pralaimėjo principines rungtynes Vokietijoje. Namuose žaidę „Bayern“ atstovai 0:2 nusileido Dortmundo „Borussia“ komandai. Pastarieji šių komandų akistatoje „Bundesliga“ pirmenybėse triumfavo pirmą kartą nuo 2018 metų. „Borussia“ pasižymėjo dešimtąją minutę, kai greitoje atakoje Karimas Adeyemi pabėgo prieš vartininką, ir nors jo smūgis buvo atliktas iš aštraus kampo, sulaikyti jo vartininkui nepavyko.
2024-03-30

„Bayer“ toliau išdarinėja stebuklus – išsigelbėjo mačo pabaigoje ir pratęsė įspūdingą seriją

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas toliau išdarinėja stebuklus. Xabi Alonso auklėtiniai paskutinėmis minutėmis išplėšė dar vieną pergalę „Bundesliga“ čempionate, kai namuose 2:1 pranoko „Hoffenheim“ ekipą. Svečiai po 33-ąją minutę pelnyto įvarčio pirmavo iki pat 88-os minutės. Praleidę įvartį „Bayer“ rengė vieną išpuolį po kito, bet kamuolys niekaip nekrito į vartus. Galiausiai pralaužti oponentų gynybą jiems pavyko 88-ąją minutę, kai rezultatą išlygino Robertas Andrichas.
2024-03-30

„Bayer“ Vokietijos čempionate toliau tęsia pergalingą žygį

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas vis labiau artėja prie Vokietijos „Bundesliga“ lygos titulo. Xabi Alonso auklėtiniai sekmadienio vakarą 3:2 svečiuose palaužė „Freiburg“ futbolininkus. Tai buvo septinta iš eilės Vokietijos lyderių pergalė čempionate. Svečiai į priekį įsiveržė jau antrąją mačo minutę, bet netrukus šeimininkai rezultatą išlygino. Visgi Adamas Hlozekas  „Bayer“ dar sykį į priekį išvedė pirmojo kėlinio pabaigoje.
2024-03-18

„Bayern“ pasismagino prieš autsaiderius, „Real“ padidino atotrūkį nuo artimiausių varžovų

Vokietijos čempionate lengvą pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ komanda, o Ispanijoje užtikrintai laimėjo Madrido „Real“.  Šeštadienį išvykoje Miuncheno ekipos laukė rungtynės su „Bundesliga“ autsaideriais „Darmstadt“ komanda. Thomaso Tuchelio auklėtiniams jie didesnių problemų nesukėlė – jie laimėjo akistatą 5:2.  Nors pirmieji šiame susitikime pasižymėjo šeimininkai po Timo Skarkės įvarčio, vėliau sekė penki „Bayern“ įvarčiai be atsako.
2024-03-16

„Bundesliga“ lyderiai toliau gerina rekordus

„Bundesliga“ pirmenybėse tęsiasi fantastiškas „Bayer“ žygis. Lėverkuzeno klubas namuose 2:0 nugalėjo „Wolfsburg“ ir pratęsė savo nepralaimėtų rungtynių seriją. Tai buvo jau 36-osios iš eilės rungtynės, kuriose jie nepralaimėjo, o tai yra visų laikų rekordas Vokietijos futbole. Šiose rungtynėse nesužaidus nė pusvalandžiui „Wolfsburg“ jau buvo priversti žaisti dešimtyje. Dvi geltonas korteles užsidirbo Moritzas Jenzas.
2024-03-11

Vokietijos čempioanato lyderis „Bayer“ didina pranašumą nuo artimiausių persekiotojų

Vokietijos čempionate toliau nesustabdomai žaidžia Lėverkuzeno „Bayer“. Xabi Alonso auklėtiniai sekmadienį išvykoje 2:0 nugalėjo „Koln“ komandą. Rungtynių šeimininkai patys sau apsunkino rungtynes, kai jau 14-ąją minutę liko dešimtyje. Raudoną kortelę prieš save išvydo Janas Thielmannas. Žaidėjo pranašumą „Bayer“ išnaudojo kėlinio pabaigoje, kai kamuolį į vartus siuntė Jeremie Frimpongas. Jau po pertraukos pranašumą padvigubino Alejandras Grimaldo.
2024-03-03

Laukia permainos: „Bayern“ po sezono išsiskirs su treneriu

Miuncheno „Bayern“ nusprendė nutraukti bendradarbiavimą su treneriu Thomu Tucheliu pasibaigus šiam sezonui, nors sutartis galioja iki 2025 m., trečiadienį pranešė klubas. „Bayern“ pralaimėjo trejas paskutines rungtynes visose varžybose ir nuo lyderių Leverkuzeno „Bayer“ Bundeslygoje atsilieka aštuoniais taškais.  Praėjusią savaitę Čempionų lygos 16-ojo turo pirmosiose rungtynėse jie taip pat 1:0 pralaimėjo „Lazio“ ekipai. T. Tuchelis 2023 m. kovo mėn.
2024-02-21

Vokietijos futbole – iki šiol per visą šalies istoriją nematytas įvykis

Praėjęs savaitgalis buvo istorinis Vokietijos futbolui, kadangi užfiksuotas dar neregėtas rezultatas. Antros pagal pajėgumą šalies futbolo lygos rungtynėse apsilankė daugiau žiūrovų nei aukščiausioje šalies lygoje. Vidutiniškai antrojo diviziono dvikovas stebėjo po 31,6 tūkstančius žiūrovų, kai stipriausių klubų akistatose vidutiniškai apsilankė kiek daugiau nei 29 tūkstančių žiūrovų.