„Bundesliga“ lyderiai toliau gerina rekordus

„Bundesliga“ pirmenybėse tęsiasi fantastiškas „Bayer“ žygis. Lėverkuzeno klubas namuose 2:0 nugalėjo „Wolfsburg“ ir pratęsė savo nepralaimėtų rungtynių seriją.

Tai buvo jau 36-osios iš eilės rungtynės, kuriose jie nepralaimėjo, o tai yra visų laikų rekordas Vokietijos futbole.

Šiose rungtynėse nesužaidus nė pusvalandžiui „Wolfsburg“ jau buvo priversti žaisti dešimtyje. Dvi geltonas korteles užsidirbo Moritzas Jenzas.

Įgiję kiekybinį pranašumą „Bayer“ pradėjo visiškai dominuoti aikštėje, o į varžovų vartus kamuolį jie pasiuntė po kartą kiekvieno kėlinio metu. Pirmojo kėlinio įvarčio autorius – Nathanas Tella, antrojo – Florianas Wirtzas.

Pergalė leido „Bayer“ išlaikyti 10 taškų pranašumą prieš Miuncheno „Bayern“ klubą.