Tai savo anketose pripažįsta ir žymūs Lietuvos žmonės. „Jau seniai Facebook'ui galima pastatyti marmurinį paminklą su užrašu „Čia buvo žvėriškai nužudytas Laikas...“, – rašė Aras Vėberis.
„Facebook“ naudojasi praktiškai visi, tačiau jo paskirtis gerokai pakito nuo pirminės – būdo susisiekti koledžo studentams. Dabar šio portalo vartotojai yra taip susirūpinę savo virtualiu įvaizdžiu, kad jo kūrimas dažnai atima daugiau laiko nei realus gyvenimas.
Vieni „Facebook“ tinklalapyje rašo praktiškai viską, kas vyksta jų gyvenime. Štai šios savaitės „perliukai“: „Na ką.. Liko dvi dienelės ir ate lindzės ir akiniai :)) Norėčiau pasakyti, jog ramu, bet kažkodėl taip nėra, matyt, natūraliai lenda įvairiausios mintys į galvą: ar viskas bus gerai, ar neskaudės, ar ateity regėjimas neblogės.. Draugai su patirtimi, nuraminkite mane, prašau.. ;)“, – rašė Donatas Baumila.
„Jau kitą savaitę galėsite išvysti videofilmuką, kuriame pasidalinsiu su Jumis makiažo gudrybėmis, sužinosite kaip prižiūriu savo plaukus, kokia svarbi mums mityba ir aptarsime kosmetikos priemones..“, – Oksana Pikul.
Galima pastebėti, kad dauguma Lietuvos garsenybių – puikiai įvaldę tinklalapio technologijas ir vietoje tekstų tesiog dalijasi savo fotografijomis, kurios nupasakoja įvykį ar nuotaiką. Kiti pasitelkia humorą arba ironiją: „Pasiuliau namu tvarkytojai Moet&Chandon – sako neatidarinėk, vėl tvarkyt reiks! Normaliai! :D”, – rašė Gytis Ivanauskas.
„Siandien nusipirkau savo eilini straispni Delfyje.. :) Tiems, kam idomu esu kaltinamas svetimo turto uzvaldymu, t.y. uzvaldziau savo kieme Siltnami. Atsiprasau, kad nuvilsiu keleta simtu apsidziaugusiu komentatoriu, bet si byla nieko bendro neturi su pinigais ir ju uzdirbimu“, – rašė Ugnius Kiguolis.
Dar yra tų, kurie išreiškia savo požiūrį apie Lietuvos naujienas, aktualijas: „Nu ale ir dubasina visi TV3 paskutiniu metu. Nepasiduokit!“, – ragino Martynas Tyla. Arba nuolatos dalijasi savo nuotaikomis, kartais dar pridėdami ir dainų fonus arba laukia reakcijos: „Nacela pisatj knigu! Dumaju buet interesno –DD“, – džiūgavo Anna Mois (liet. Pradėjau rašyti knygą! Manau, bus įdomu).
Dalis garsenybių turi beveik po penkis tūkstančius „draugų“ (tokį maksimalų „draugų“ skaičių leidžia tinklalapio asmens profilis), tad akivaizdu, kad „Facebook“ tapo populiaria komunikacijos bei įvaizdžio kūrimo priemone.
„Facebook“ tekstų kalba netaisyta.