Penktadienį „Menų spaustuvėje“ įvyks komedija „Tetos“. „Tetos“ – tai galimybė moterims kritišku žvilgsniu ir su šypsena pažvelgti į save, o vyrams – dar kartą pabandyti suprasti moteris tokias, kokios jos yra iš tiesų: kartais juokingos ir naivios, kartais aikštingos ir gudrios, bet visada žavios ir jautrios.
Vakar koncertavę Vilniuje, viena unikaliausių šių dienų grupių „Gregorian“ atvyksta į Klaipėdą. „Gregorian“ – tai vienuolių drabužius dėvintys atlikėjai ir instrumentinė grupė, kuri grigališkojo choralo stiliumi atlieka pačius žinomiausius pasauliniais hitais tapusius roko ir popmuzikos kūrinius. Grupės „Gregorian“ koncertai visame pasaulyje sulaukia didžiulio susidomėjimo.
Kino teatruose startuoja mistinis trileris „Diatlovo perėja: dingusi ekspedicija“. Penki jauni ir žingeidūs amerikiečių studentai atvyksta į ekspediciją Šiaurės Uralo kalnuose. Jie ketina savomis jėgomis išsiaiškinti, kas gi tokio siaubingo nutiko Diatlovo perėjoje 1959 metais, kad atsakymų neradę ir išsigandę tyrėjai nuslėpė faktinę tyrimo medžiagą nuo visuomenės, o patį incidentą įslaptino. Vos atvykę į keistai išgarsėjusią vietovę amerikiečiai patiria šokiruojančius nuotykius, kokių negalėjo įsivaizduoti net baisiausiame sapne. Šiurpus ir mistinis trileris pagal tikro įvykio padiktuotas legendas, sufabrikuotą dokumentiką ir netikėtai atrastą filmuotą medžiagą. Kadaise numarinta istorija primena apie save nedėkingiausiomis aplinkybėmis.
Dar viena kino teatrų naujiena – biografinė juosta apie legendinį režisierių Alfredą Hičkoką. Tikrais įvykiais paremta juosta „Hičkokas“ pasakoja apie siaubo filmų genijų – Alfredą Hičkoką, kuris niekada nesimokė psichologijos. Baimė tiesiog gyveno jame pačiame, atėjusi iš vaikystės, kai vaikai šaipydavosi iš jo atsikišusio pilvo. Didžiojo kino debiutanto Sachos Gervasi filmas, sukurtas pagal Stepheno Rebello knygą „Alfredas Hičkokas ir „Psichopato“ kūrimas“, pristato vieno įtakingiausių praeito amžiaus režisierių ir jo žmonos Almos Revil santykių istoriją, pasakojamą siaubo filmo „Psichopatas“ filmavimo fone.
Populiari rusų grupė „Mašina vremeni“ Vilniuje surengs pasirodymą, kuris primins daugiau nei keturis įspūdingus grupės dešimtmečius. Lietuvoje visada šiltai sutinkama grupė ypač džiaugiasi, kad šį kartą Vilniuje koncertuos dieną, kai gėlės ir gražiausi linkėjimai skiriami dailiosios lyties atstovėms, kurių šių scenos džentelmenų koncertuose niekada netrūksta.
Šeštadienį dainininkė Ieva Narkutė kviečia į naujo albumo pristatymą, kuris įvyks Kauno valstybinėje filharmonijoje. „Albumas – labai lauktas, išlauktas ir subrandintas. Dainas rašau dešimt metų ir, atrodo, su debiutiniu albumu labai uždelsiau. Tačiau nebūtinai. Dabar galvoju, jog albumo reikia nusipelnyti. Ne klausytojui, ne publikai, o pačiam atlikėjui“, – sako dainininkė.
Vilniaus kamerinis teatras kviečia į premjerą „Pogrindžio komedija“. Tai spektaklis pagal Christo Boichev pjesę, kurioje kalbama apie pinigus. Spektaklio režisierius Rolandas Boravskis, flirtuodamas su Vilniaus Kamerinio Teatro aktoriais, tiek prisižaidė, kad nusprendė iškepti produktą vardu „Stebuklas“. Norisi tikėti, kad stebuklų būna gyvenime. Kad gyvename jų laukimu. Tačiau kaip ir kiekvienas spektaklis, taip ir šis negali apsieiti be konflikto. O vis tik, jeigu pinigų duoda tiek, kiek nori. Kiek gi imti? Koks kiekis jau tas, kuris įgyvendins svajones? Ką su šiais pinigais darysite – keliausite, pirksite, slėpsite? Vartosite, žinoma vartosite!
Menų fabrike „Loftas“ įvyks fenomenalus konkursas „Jungle Queen Contest“ skirtas toms, kurios neturi jokių kompleksų ir su jėga moka šokti pagal dancehall'ą. Nors vakarėlis suksis aplink merginas, kurios kaip įmanydamos įtaigiau judins savo kūnus, kad pavergtų publiką ir komisiją, muziką parinks irgi ne bet kas, o žinomi didžėjai.
Sekmadienį „Menų spaustuvė“ kviečia į „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ spektaklio premjerą. Istorijas pasakos, žais ir rimtomis temomis apie meilę, nesantaiką ir net priklausomybę nuo maisto su vaikais kalbėsis aktoriai Viola Klimčiauskaitė, Benita Vasauskaitė bei Jonas Šarkus. Muziką sukūrė Vytautas Leistrumas. Dailininkės Lauros Luišaitytės iniciatyva prisimintas šešėlių teatras.
Geltonos sofos klubas kviečia į tikro garso grupės „Baltasis kiras“ koncertą. Grupė gimė lietuviškojo Zapos – Liudo Giros kiemelyje, kuomet draugų kompanija atšilus orui nusprendė išeiti pagroti į miestą. Grupės sudėtis nuo įsikūrimo pradžios kito, tik jos narys, tikrų tikriausias Kiras – Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas, niekur nedingo ir vis bandė suburti grojančius žmones bendriems tikslams – LOVE. Dabar groti koncertuose Kiras pasikviečia būrį draugų, kurį sudaro žmonės iš kitų grupių ar tiesiog muzikai neabejingi bičiuliai ir tokiu būdu sukuria nepamirštamą ir išskirtinį skambesį. Juk tai ir yra tikrasis rokenrolas!