4. „Nužudyti Ameriką“ (1982)
Iš karto įspėjame – šioje filmuotoje medžiagoje nesidrovima pristatyti tiesą: nuo riaušių iki atvirų žmogžudysčių. Nenuostabu, kad Amerika iki šiol vis dar tebevadinama viena iš žiauriausių šalių pasaulyje, nors žiaurumo viršūnę ji pasiekė 1990-aisiais ir vėliau nusikalstamumas pradėjo pastebimai mažėti.
3. „Interviu su Kanibalu“ (2012)
„Interviu su Kanibalu“ pasakojama apie liūdnai pagarsėjusią Issei Sagawa bylą. Išgarsėjęs savo nusikaltimais, teismo I. Sagawa buvo pripažintas psichikos ligoniu ir paleistas. Išties įdomu pažvelgti į žmogų, pasiklydusį savo paties fantazijose, suprasti jo iššūkius ir kiek iš tikrųjų gali žmogus.
2. „Bulgarijos pamestinukai“ (2007)
Žodžiais sunku papasakoti tai, kas rodoma šiame BBS sukurtame filme. Trumpai tariant, Bulgarija susiduria su rimtomis problemomis bandant pasirūpinti tėvų paliktais vaikais, ypač turinčiais negalią. Per 9 mėnesius buvo nufilmuota daugybė vaikų ir taip suteikta galimybė kiekvienam susipažinti su pasibaisėtinomis sąlygomis Bulgarijos vaikų namuose. Šie vaikai neturi ateities: be išsilavinimo, be gydymo, be pagalbos. Galima pasidžiaugti, kad pasirodžius šiai filmuotai medžiagai, daugelis vaikų sulaukė tinkamesnės priežiūros.
1. „Įniršio vaikas“ (1992)
Šis filmas atskleidžia itin skaudžias seksualinės prievartos pasekmes. Iš mergaitės, vardu Beth, ir psichiatrės pokalbių suprasime, kad Beth seksualiai išnaudojo jos biologinis tėvas. Visa tai sukėlė mergaitės empatiją, jai sunku pajusti ryšį su kitais žmonėmis. Beth žiauriai ar sadistiškai elgiasi su savo broliu, gyvūnais, mintyse trokšta nužudyti savo šeimą. Filme atvirai pasakojama, kaip prievarta nekaltą vaiką gali paversti brutaliu, bejausmiu žudiku, tačiau tikima, kad laiku ėmusis priemonių vaiką dar galima susigrąžinti.