Serialas „Netobuli genai“ pasakoją istoriją apie vieną garsiausių XXI a. deimantų vagysčių ir čia įsipainiojusius du brolius.
Anonsas:
Kiekviename vaidmenyje randa dalelę savęs
Įtampą šioje istorijoje dar labiau kurstys ir Greta – stipri mergina, ieškanti saugumo ir meilės. Būtent jos vaidmenį seriale sukūrė G. Mockeliūnaitė.
„Užaugusi vaikų namuose, Greta tikrai žino, ką reiškia pakovoti už save ir savo vietą po saule. Augusi kartu su dviem artimiausiais draugais, ji įsivelia į meilės bei kriminalines dramas. O kaip jai seksis, pamatysime“, – intriguoja žiūrovus aktorė.
G. Mockeliūnaitė neslepia – tikriausiai kiekviename vaidmenyje galėtų rasti ir dalelę savęs. Gretos vaidmuo – ne išimtis. „Visada ieškau panašumų ir skirtumų. Suprasti ir pateisinti personažo motyvus ar veiksmus, „perleidžiant“ juos per savo „sistemą“, patirtis, suvokimus ir vertybes, yra lengviau. Su Greta turime ir panašumų – aš taip pat labai anksti tapau savarankiška ir jaučiau didelę atsakomybę už save ir savo mylimus žmones“, – pasakoja aktorė.
Net 5 metus praleidusi JAV, iš kurių keturis gyveno Niujorke, o vienerius – Los Andžele, Giedrė čia siekė perprasti visas aktorystės paslaptis. O vos grįžusi į Lietuvą, kibo į darbus. „Vaidinti sava kalba visada yra didelis džiaugsmas, nes tai – mano širdies kalba. Tikiu, kad lietuviškai man save išreikšti yra lengviausia. Natūralu ir organiška“, – sako Giedrė.
Pirmasis G. Mockeliūnaitės vaidmuo, po grįžimo į gimtąją šalį, buvo Raimundo Banionio filme „Purpurinis rūkas“ – to paties režisieriaus, kuris dirbo ir su serialu „Netobuli genai“. Tad patirtį, dirbant su serialu, ji vertina taip pat teigiamai.
„Mane, visų pirma, sudomino komanda – režisierius Raimundas Banionis, kurį labai gerbiu ir myliu, bei nuostabi aktorių komanda. Didelis džiaugsmas dirbti kartu su Aleku Kazanavičiumi, Martynu Nedzinsku bei kitais puikiais Lietuvos aktoriais, kurių darbais aš žaviuosi. Įdomu dirbti, kai scenarijus ir pati idėja yra įdomūs, aktualūs, o komanda – darbšti, atsakinga, pagarbi vienas kitam bei kūrybinga“, – sako Giedrė.
Amerika myli tol, kol esi darbštus
Būtent tai – pagarbą, kūrybingumą ir darbštumą – aktorė labiausiai vertino ir tuo metu, kai gyvenimą kūrė JAV: „Šis etapas man davė daug žinių, brandos, stiprybės, taip pat praplėtė mano pasaulėžiūrą bei pažįstamų, draugų ratą. Pastaruosius tris mėnesius taip pat praleidau Amerikoje, šiuose miestuose. Nepaprastai įdomu ir vėl „įkristi“ į visai kitokį gyvenimo ritmą, sutikti senus bičiulius, pažinti naujus ir kokybiškai tobulėti profesine prasme. Amerikoje, išties, žmonės vadovaujasi nuolatinio darbo, veiklos, stiprios energijos atpažinimo bei rimtos darbo etikos taisyklėmis.“
G. Mockeliūnaitė įsitikinusi, kad daugelis jaunų aktorių svajoja ne apie patį Holivudą, o apie galimybę dirbti su talentingomis komandomis, įdomia kūrybine medžiaga bei iš to dar ir truputį uždirbti.
„Holivudas – didelė filmų industrijos mašina, kurioje yra visko – nuo... iki. Tiek gero, tiek blogo. Ten, kaip ir visur, reikia daug darbo, daug talento ir daug sėkmės. Na, ir stiprios asmenybės, nes tenka atlaikyti daug įtampos ir atsakomybių“, – savo išgyvenimais dalijasi aktorė.
Didelės pastangos davė vaisių – ir pati Giedrė yra vaidinusių šalia garsiausių Holivudo veidų. Kaip pasakoja aktorė, visi jie – profesionalūs, darbštūs, o jų darbo etika ir pagarba komandai visiems turėtų būti siekiamybe.
„Ameriką labai myliu. Keista, bet ten jaučiuosi sava. Gal dėl to, kad tai – imigrantų šalis ir visi priimami kaip lygūs. Kol esi darbštus, stiprus ir entuziastingas, Amerika tave myli. Aš pati energijos turiu apstu. Bet kaip gyvenimas dėliosis, bus matyti – galbūt ir vėl atrasiu save kitoje Atlanto pusėje. Svarbiausia man yra būti ten, kur jaučiu prasmingą kūrybinę savirealizaciją“, – sako Giedrė.
O Giedrės vaidmenį seriale „Netobuli genai“, žiūrovai kviečiami stebėti jau šį vakarą.
„Netobuli genai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. per TV6!
Kadangi gydymas galimas tik turtingiesiems, nes draudimas nori kuo greičiau tave išsiųst lauk iš ligoninės... Net dokumentinis filmas buvo apie visus susirgusius gelbėtojus ir aplinkos tvarkytojus po "Dvynių" griūties, o jiems susirgus plaučių vėžiu, valstybė jokių kompensacijų neišmokėjo...
Yra kelios tos Amerikos pusės, kaip ir kitose šalyse, todėl Amerika tikrai nėra svajonių šalis.