Anot jos, ne visada turint laiko užsukti į sporto salę, bet norint ne tik judėti, o aktyvinti ir kuo didesnį raumenų grupių skaičių, teko gerokai pamąstyti, kaip pasiekti norimą rezultatą.
N.Šiaudikytė pasakojo, jog konsultuodamasi su kineziterapeutais bei sporto medikais, ji sužinojo apie raumenų elektrostimuliaciją, kurios metu pagerinama jėga ir ištvermė, giliųjų raumenų veikla, audinių kraujotaka, medžiagų apykaita, išnyksta raumenų disbalansas, nugaros skausmai.
Nuėjusi į pirmąją individualią treniruotę Kaune, Laisvės alėjoje esančią sporto studiją dainininkė dalinosi įspūdžiais – nors, regis, 20 minučių ji nieko ypatingo neveikė, tačiau po užsiėmimo įsitikino – raumenys visą tą laiką be atokvėpio plūšėjo.
N.Šiaudikytė iš profesionalų sužinojo, esą įprastai mankštinantis sporto salėje yra aktyvinama maždaug 60 proc. kūno raumenų veikla. Tuo tarpu elektrostimuliacijos metu efektas yra gerokai didesnis, o impulsai pasiekia net giliausius raumenų klodus.
Tam, kad ne tik išlaikytų, o pagerintų kūno būklę, į sporto studiją jai užtenka užsukti kelis kartus per savaitę. Čia ji apsivelka specialų kostiumą, kurio dėka raumenis ir stimuliuoja elektros impulsai.
„Iš pradžių save pasaugodavau, nes nežinojau, kokia organizmo reakcija bus po treniruotės. O dabar jau paprašau, kad impulsai būtų stipresni – taip labiau juntamas efektas“, - patikino N. Šiaudikytė, pridurdama, jog moderni įranga leidžia nustatyti individualius parametrus, todėl, renkantis užsiėmimo intensyvumą, reaguojama į būtent tą dieną kūno siunčiamus signalus.
Dainininkė sakė - jai svarbu ir tai, kad sporto studiją, kurioje ji lankosi, yra įkūrusios žinomos lengvaatletės Rasa Drazdauskaitė bei Monika Juodeškaitė. Profesionalios sportininkės žino, kaip efektyviai treniruoti raumenis ir ką daryti, kad jie pailsėtų ar atsigautų.
„Nuo raumenų būklės priklauso daugelis dalykų – ir tai, kaip vyks medžiagų apykaita, ir tai, kaip judėsime. Būtinybė juos treniruoti yra daug svarbesnė nei kartais mums atrodo“, - patikino N. Šiaudikytė.