Ilgą laiką moteris buvo kamuojama stiprių galvos skausmų, dėl to kreipėsi į gydytojus. Pradėjus vartoti įvairius hormoninius vaistus skausmas slopo, tačiau dėl jų šalutinio poveikio atsirado kitas sutrikimas. Moteriai 2015-aisiais buvo diagnozuotas itin retas akcento sindromas.
„Prabudau iš miego ir pajutau, kad mano liežuvis kitoks. Pradėjau kalbėti ir supratau, kad kažkas čia ne taip. Iš baimės pradėjau klykti, tada į kambarį atbėgo visa šeima. Jie manė, kad aš šaipausi ir išsidirbinėju. Ilgą laiką kiti žmonės juokėsi iš manęs ir klausė, ar esu britų grupės „Spice Girls“ narė“, – prisiminimais dalijosi M. Myers.
Moteris atskleidė, jog prireikė nemažai laiko, kol susigyveno su mintimi, kad taip ji kalbės visą likusį savo gyvenimą. Aštuonių vaikų mamos akcentas buvo toks ryškus, tačiau po kelių savaičių jis dingo.
Moteris savo gyvenimu ir vėl džiaugėsi, tačiau visa tai tęsėsi kelerius metus. Po trijų metų ją vėl pradėjo kamuoti baisus galvos skausmas: „Akyse temo, buvo labai bloga. Nusprendžiau vėl nusnūsti. Tąkart prabudau su australišku akcentu“, – prisiminimais dalijosi moteris.
Vis dėlto ir šis akcentas buvo trumpalaikis, tačiau po metų moterį ištiko trečias priepuolis: „Nieko nemačiau, o kairė mano kūno pusė buvo tiesiog paralyžiuota. Brolis nugabeno mane į ligoninę, kurioje prabudau su britišku akcentu“, – sakė Michelle.
Nors kiti akcentai būdavo trumpalaikiai, šis nei po kelių dienų ar savaičių nedingo. „Viešumoje kalbu labai dažnai, tačiau daugelis mano kelyje sutiktų žmonių netiki, kad esu tikra amerikietė. Jaučiu, jog praradau dalelę savęs“, – tikino M. Myers.
Ilgą laiką depresiją dėl balso ir akcento pakitimų išgyvenusi moteris teigė, kad išgyveno labai sunkų etapą: „Iš namų neišėjau kelis mėnesius. Buvo sunku“, – sakė ji.