• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Socialiniuose tinkluose aktyviai besireiškiantis turinio kūrėjas ir plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius sulaukė skaudaus ir žeidžiančio komentaro: Nors jis dažniausiai į kritiką reaguoja ramiai, šį kartą nusprendė atvirai prabilti apie patyčias ir tai, kas jį skaudina labiausiai.

Socialiniuose tinkluose aktyviai besireiškiantis turinio kūrėjas ir plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius sulaukė skaudaus ir žeidžiančio komentaro: Nors jis dažniausiai į kritiką reaguoja ramiai, šį kartą nusprendė atvirai prabilti apie patyčias ir tai, kas jį skaudina labiausiai.

REKLAMA

„Kokį išsigimėlį mama užaugino“, – komentavo viena moteris, dėl kurios Ąžuolas nusprendė nebetylėti.

„Man žinokit kartais irgi būna liūdna. Ne ta prasme, kad norėčiau parodyti, kaip čia yra blogai, bet tiesiog liūdna dėl tam tikrų komentarų. Man labiausiai liūdna, kai taip rašo moterys“, – savo socialinių tinklų istorijose dalijosi jis.

Ąžuolas pabrėžė, kad didžiuojasi savo mama ir viskuo, ką ji dėl jo padarė:

„Kai pagalvoji… Mano mama, kuri tikrai dėl manęs kovojo, pagimdė mane 3 mėnesiais anksčiau, davė viską, kas buvo geriausia ir įmanoma. Aš tuo didžiuojuosi. Ir man viduje liūdna, kad kai kurios moterys rašo tokius dalykus ir dergiasi žodžiais, kurie gali labai stipriai įskaudinti.“

Ąžuolas Misiukevičius nusprendė nebetylėti

Pasak jo, viena iš problemų – žmonės, kurie nežino ribų ir leidžia sau pasakyti per daug. Kaip kalbėjo Ąžuolas, kartais žmonės pasako labai daug, nesuvokdami, kad gali įskaudinti labai stipriai.

„Ir aš pasakysiu vieną dalyką – pastebėjau, kad žmonėms baisiai nepatinka, kai esi laisvas. Kaip gali sau leisti būti savimi? Kaip gali neslėpti emocijų ir reikštis taip, kaip tau norisi?“, – įžvalgomis pasidalino jis.

Vis dėlto, nepaisant neigiamų komentarų, Ąžuolas nesiruošia keistis. Pasak plaukų stilisto, nors buvimas savimi jam kainuoja, tačiau Ąžuolas kitaip gyventi negali. Būti savimi jam geriausias dalykas nutikęs gyvenime.

Jis taip pat yra dėkingas savo tėvams, kad jį užaugino kaip asmenybę ir priima Ąžuolą tokį, koks yra.

„Ir aš kalbu ne apie orientaciją – aš kalbu apie laisvę būti savimi. Tai yra – kaip nori, taip ir gyveni, kaip tau atrodo geriausia“, – užbaigė jis.

REKLAMA
Niekam čia neįdomios psichinių ligonių nuomonės...
Kalta sorošo parama NVO ir politikams. Tas ligonis serga ,kad yra kitoks. Į smegenis neilysi.
ir vel pedofilai homosekai lenda i viesuma gydyti
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų