• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ala Pugačiova atvyko iš Izraelio į paskutinę kelionę išlydėti artimo draugo. Ceremonijos metu šalia dainininkės buvo Rusijos prezidento Vladimiro Putino oficialus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas. 

Ala Pugačiova atvyko iš Izraelio į paskutinę kelionę išlydėti artimo draugo. Ceremonijos metu šalia dainininkės buvo Rusijos prezidento Vladimiro Putino oficialus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas. 

REKLAMA

Gegužės 6 d. Maskvoje jie atsisveikino su Valentinu Judaškinu.

Ala Pugačiova atvyko į Rusiją išlydėti garsiojo kūrėjo. Į salę, kurioje vyko laidotuvės, dainininkė pateko pro galinį įėjimą. Primadona nekreipė dėmesio į ją supusius gerbėjus ir žiniasklaidos atstovus.

Vėliau kolona persikėlė į V. Judaškino laidojimo vietą. Kol buvo ruošiamasi užkasti karstą, Dmitrijus Peskovas kreipėsi į A. Pugačiovą. Prezidento atstovas spaudai paspaudė ranką dainininkei, taip išreikšdamas jai pagarbą.

Gerbėjai pastebėjo ir tai, kaip D. Peskovas rodė dėmesio ženklus Ala ir maloniai pabučiavo jai ranką. „Kaip laikaisi? Man labai malonu jus matyti“, – jis kreipėsi į primadoną.

REKLAMA
REKLAMA

Žinią, kad Ala Pugačiova grįžo į Rusiją, pakomentavo žinoma dainininkė Laima Vaikulė. Ji kalbėjo su ja telefonu ir žino, kodėl primadona skubiai išskrido į Maskvą.

REKLAMA

L. Vaikulės teigimu, A. Pugačiova nuvyko į savo draugo – mados dizainerio Valentino Judaškino laidotuves, skelbė unian.ua.

Žiniasklaida teigia, kad tai jau patvirtino A. Pugačiovos padėjėja Jelena Čuprakova, skelbė unian.ua.

A. Pugačiova pasakojo L. Vaikulei, kad prieš pat mirtį V. Judaškinas atvyko pas ją. 

Primename, kad 59-erių V. Judaškinas ne vienerius metus sirgo onkologine liga.

Valentinas gimė 1963 metais Maskvos apskrityje. Aistra drabužių modeliavimui pasireiškė dar vaikystėje.

REKLAMA
REKLAMA

Sovietų laikais tai nebuvo itin populiaru tarp berniukų, todėl jaunuolis rizikavo tapti atstumtuoju. Tačiau tai jo negąsdino ir jis nesiliovė domėtis mada bei drabužių dizainu.

Baigęs vidurinę mokyklą jis įstojo į Maskvos pramonės koledžą ir pasirinko drabužių dizaino bei makiažo kryptį.

Naujiena dėl jo tolesnio mokymosi nenudžiugino tėvų, kurie manė, kad modeliuotojo profesija – „ne vyrui“, tačiau jie nusprendė nedaryti sūnui spaudimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

V. Judaškinas savo pirmąją drabužių kolekciją sukūrė dar „Perestroikos“ laikais. 1987 metais Maskvoje vykusiame mados pristatyme buvo pristatyta iš 150 modelių susidedanti kolekcija, kuri išgarsino dizainerio vardą visoje šalyje.

Dizaineris tapo garsus ne tik Rusijoje: atgarsių sulaukė ir iš Prancūzijos, todėl kiek vėliau buvo pakviestas svečiuotis į Paryžių.

REKLAMA

Ši kelionė pakeitė jo požiūrį į madą. Dizaineris buvo nustebintas, kiek spalvų ir audinių galima panaudoti šiame darbe.

Prancūzijoje V. Judaškinas atrado visai kitą mados pasaulį, ir, grįždamas namo, jis užsibrėžė tai įgyvendinti savo šalyje.

1991 metai dizainerio gyvenime buvo išskirtiniai. Pirmą kartą jo kolekciją galėjo pamatyti ir įvertinti Paryžius.

Kolekcija „Faberge“ pristatyta Aukštosios mados savaitėje Paryžiuje, paliko didelį įspūdį išlepusiai prancūzų publikai ir tokiems įžymiems dizaineriams, kaip Pierre Cardin bei Paco Rabane.

Po to, kai „Faberge“ kolekcijos suknelės apkeliavo pusę pasaulio, dvi iš jų įsigijo kostiumo muziejus Luvre, dar keletą modelių – Kalifornijos mados muziejus ir Niujorko Metropolijos muziejus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų