• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tyrimas atskleidė, kad kas trečias Z kartos darbuotojas bijo naudotis biuro tualetu.

Tyrimas atskleidė, kad kas trečias Z kartos darbuotojas bijo naudotis biuro tualetu.

REKLAMA

Mėgstanti reikšti savo emocijas Z karta vis tik daug ką laiko savyje. Neseniai atlikto internetinio vonios kambario įrangos tiekėjo „QS Supplies“ tyrimo duomenimis, kas trečias taip vadinamas „Zoomeris“ bijo naudotis tualetu biure.

Paviešino, kiek jaunų žmonių bijo naudotis biuro tualetais: skaičius šokiruoja

Jungtinėje Karalystėje įsikūręs milžiniškas prekybos centras apklausė daugiau nei 1 000 darbuotojų apie jų tualeto įpročius darbo vietoje ir apskaičiavo, kokią įtaką tualeto pertraukėlės turi įmonės produktyvumui, rašo nypost.com.

Jie nustatė, kad stebėtinai daug biurų darbuotojų nenoriai eina į tualetą tuštintis savo darbo vietoje.

Tyrimo duomenimis, kas dvyliktas darbuotojas niekada nesituštino darbe, o 34 proc. bijo naudotis tualetu.

REKLAMA
REKLAMA

Tuo tarpu beveik kas penktas darbuotojas – apie 19 % – niekada nesituština darbo vietoje, o kas ketvirtas nusprendžia pakentėti, kol grįš namo.

REKLAMA

Labiausiai naudotis tualetu darbe vengia Z kartos atstovai.

Vienuolika procentų Z kartos darbuotojų tvirtina, kad niekada nesinaudojo tualetu darbe, o 36 proc. darbuotojų esą bijo tai daryti.

Tuštintis darbe bijo 48 proc. moterų, tuo tarpu vyrai sudaro vos 19 proc.

Kalbant apie priežastis, dėl kurių darbuotojai taip bijo tualeto, didžiausią susirūpinimą darbuotojams kelia privatumo trūkumas – 59 %, gėda dėl kvapo – 57 %, gėda dėl garsų – 47 %.

REKLAMA
REKLAMA

Daugelis darbuotojų teigė, kad dėl susilaikymo nuo lankymosi tualete juos kankina įvairios sveikatos problemos, įskaitant pilvo diskomfortą, padidėjusį stresą ir net vidurių užkietėjimą.

Nepaisant to, kad daug darbuotojų vengia naudotis tualetu darbo vietoje, įmonės pastebi, kad dėl darbuotojų tualeto pertraukėlių patiria finansinių nuostolių.

Tyrimo duomenimis, dėl laiko, praleisto tualete darbo metu, įmonės kasmet praranda vidutiniškai 3 565 JAV dolerius už kiekvieną nuotolinį darbuotoją, o 2 833 JAV dolerius už kiekvieną biure dirbantį darbuotoją.

Dažnai darbuotojai tualeto pertraukėles tiesiog naudoja kaip dingstį atokvėpiui – tą daro vienas iš penkių darbuotojų.

Net kare žmonės turi teisę tenkinti gamtinius reikalus. Antra, žmogus ne inventorius, turintis dirbti be pertraukų ir dar ištisą parą. Gal geriau savininkai pasižiūri į save, kiti į darbą atvyksta tik pasirodyti, atsigerti kavos. Kam jiems dirbti, jei viską daro samdyti specialistai - vienas kvailys gali pateikti tiek reikalavimų, kad šimtai profesorių negalės jų įvykdyti, pav. duok jam pelno 100 procentų iš beprasmės veiklos (pav. pardavinėti žiemą sniegą).
as kaip tik siku darbe nes namie namiskiam gadyt ora nepatogu.O darbe px tegu uosto, jei dar kas is sefu pataiko tai visai gerai
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų