Karolio III karūnavimo iškilmėse į Anglijos sostą įžengė ne tik karalius, taip pat buvo karūnuota ir jo žmona, karalienė Camilla. Tačiau atrodo, kad Velso princesei nepatiko į ceremonija pakviesti Camillos svečiai, o karališkasis ekspertas tvirtina, kad Kate atsisakymas padaryti reveransą buvo „įtampos“ požymis, rašo dailystar.co.uk.
Reveransai yra vienas iš pagarbos ženklų, kurio karališkosios šeimos nariai paprastai laikosi susidūrę su karaliumi ir karaliene.
Nusilenkdamas karaliui, kai jis ir Camilla išeina iš Vestminsterio abatijos didžiąją karūnavimo dieną, ekspertas Tomas Boweris tvirtino, kad niekas, įskaitant ir princesę Kate, priėję prie Camillos net nepasijudino.
Kalbėdamas laidoje „Dan Wooton Tonight“ biografas paaiškino, kodėl Camillai išeinant iš abatijos „nei vienas žmogus net nesujudėjo“.
Jis sakė: „Jei pažiūrėsite karūnavimo filmuotą medžiagą, kai karalius ir karalienė palieka sostus ir eina link išėjimo iš Vestminsterio abatijos, pamatysite, kad visi nusilenkia ir daro reveransus karaliui, o Camillai praeinant niekas nepasijudina.
Ir taip yra todėl, kad jie ant jos pyko, tarp jų ir Kate su Williamu. Tas pyktis persmelkė visą tą nedidelę susirinkusiųjų minią prie sosto Vestminsterio abatijos centre.
Buvo visiškai akivaizdu, kad niekas (net nekalbant apie Kate) neparodė karalienei Camillai pagarbos ženklo - reveranso.“
Laidos vedėjas paprašė Bowerio paaiškinti, ar karališkosios šeimos biografas mano, kad šeimos elgesys renginyje buvo dėl susirinkusių Camillos šeimos narių iš pirmosios santuokos.
Boweris teigė: „Camilla į karūnaciją atsivedė dvidešimt giminaičių iš pirmosios santuokos, o iš dabartinės jos šeimos tebuvo vos keturi.
Ir kas buvo dar labiau pastebima, kitą dieną vykusiame karūnacijos koncerte Williamas nė žodžiu neužsiminė apie karalienę Camillą. Taigi ten tvyrojo įtampa.“
Biografas Boweris taip pat teigė, kad ši įtampa Karoliui III buvo „pavojinga padėtis“, ypač po to, kai „išsekusi“ karalienė Camilla „dingo“ iš visuomenės akiračio, nes Kate „elgėsi kaip karalienė“.