Antroji festivalio diena žadėjo gausią ir įspūdingą kultūrinę bei muzikinę programą. Vakaro pasirodymus Didžiojoje Dausų scenoje pradėjo grupė „Andaja“, kurie baltiškų giesmių žaisme būrė susirinkusius klausytojus, būrimą tęsė kaimynų latvių neo-folk grupė „Enu Kaleidoskops“.
Festivalio senbuviai „Driezhas“ scenoje paminėjo savo dvidešimtmetį. Iš tolimosios Tuvos Respublikos atvykusi grupė „Alash“ pasirodymą paskyrė mūsų protėviams ir gamtai, bei savo šamanišku gerkliniu dainavimu panardino į pietų Sibiro šamanų burtus. Šiek tiek po vidurnakčio į sceną žengė skambiausia pastarojo meto šiaurietiškos muzikos scenos atradimu vadinami „Heilung“. Atlikėjai scenoje surengė magišką ir išraiškingą muzikinę apeigą, persmelkusią užburiančiomis vikingų tradicijomis ir nunešusią klausytojus į paslaptingą fantazijų pasaulį.
Tarp piliakalnių pasislėpusi Pagaugų scena ir antrąją dieną žavėjo gerai pažįstamais veidais bei naujais projektais. Svečiai „Kellan“ iš Karaliaučiaus pristatė prūsišką post-folklorą. Kiti ryškūs neo-folk atstovai iš Ispanijos „Sangre de Muerdago“ sugražino prie gentainių ugnies. Lietuvos elektroninės muzikos senbuvė menininkė ir atlikėja Daina Dieva pristatė specialią festivaliui kurtą programą.
Šeštadienio vakaro programą vainikavo įspūdinga, besisukančia ugnies skultūra „Mėnuo Juodaragis” šiemet rengiamas ypatingo, glausto formato – jo lankytojų skaičius ribotas. Tokia festivalio versija rengiama kas 4 metus. Pasak rengėjų, „mažasis Juodaragis" tai proga atrasti kitą nuostabią Lietuvos vietovę, kartu prisiminti festivalio ištakas ir gentišką jaukumą bei įgyvendinti nestandartinius sumanymus.