Pasigailėjusių, kad atėjo į koncertą, paklojo ne vieną šimtą litų, o gal net pasistumdė eilėse prie bilietų - tikriausiai neatsirastų nė vieno. Prabėgusių metų švelniai paženklintu veidu, tačiau beveik visiškai nepakitusiu ir įsimenančiu balsu B. Adamsas kaskart užburia. O pasauliniais hitais tapusios ir ne vieną dešimtmetį skambančios jo dainos, kaip bebūtų keista, neatsibosta.
Pradžioje koncerto, kurį pradėjo „žvaigždiškai“ nevėluodamas, B. Adamsas atliko keletą senesnių, mažiau populiarių, linksmų kūrinių. Vėliau perėjo prie geriau visiems žinomų dainų, tokių kaip „18 Till I Die“ ar „Summer of 69“. Atlikėjas nedaug bendravo su publika žodžiais, tačiau nuolat jautėsi nuo dainininko sklindanti šiluma ir meilė gerbėjams.
Kelis kartus jis kvietė dainuoti kartu, tačiau net ir neraginama publika tiesiog šėlo - šoko, dainavo ir plojo iškėlę rankas. Pamatęs, kad šalia scenos yra laisvų sėdimų vietų, B. Adamsas pakvietė prisėsti, net jei tai draudžiama.
Vienu iš koncerto akcentų tapo būgnininko ir klavišininko mušamųjų solo, grojant puodais, kibirais, keptuvėmis ir kitais virtuvės indais. Dar vienas ištikimiems gerbėjams žinomas B. Adamso „triukas“ - ant scenos bendrai dainai pasikviesti ką nors iš publikos. Šį kartą laimingąja tapo Toma iš Raseinių. Kartu su B. Adamsu jie atliko dainą „When You're Gone“, kurią dainininkas įrašė su Mel C iš „Spice Girls“.
Baigus dainą B. Adamsas paklausė merginos, ką ji veikia gyvenime ir šiai atsakius, kad studijuoja ekonomiką, palinkėjo jai sėkmės. „Tu tikrai negali dainuoti, kad ir kas būtų, nemesk mokslų ir eik pirmyn. Ir niekada nebandyk tapti dainininke“, - draugiškai juokavo dainininkas. Mergina tik užlipusi ant scenos prisipažino, kad nors moka dainos žodžius, gero balso neturi. Jai ir jos draugams atiteko B. Adamso dovanos ir suvenyrai.
Koncerto pabaigoje, kaip įprasta, skambėjo pačios garsiausios ir lyriškiausios dainos, tai „Everything I Do“, „Please Forgive Me“. Koncertą B. Adamsas baigė daina „All For Love“, kurią lydėjo publikos pritarimas ir mobiliųjų šviesos, sudariusios įspūdingą efektą.
Koncerto metu atlikėjas daug juokavo, stengėsi pažiūrėti į kiekvieną salės kampą, pamojuoti visiems atėjusiems. Po koncerto dainininkas šūktelėjo, kad publika buvo tiesiog neįtikėtinai nuostabi. Į Lietuvą atvykęs vos pora valandų prieš koncertą, po jo B. Adamsas iškart išskrido savo privačiu lėktuvu iš Vilniaus oro uosto.
Koncerto metu skambėjo ne tik hitais tapusios dainos, bet ir keletas naujausių atlikėjo kūrinių, tarp kurių Lietuvos radijų topų viršūnėse šiuo metu esanti „Tonight in Babylon“.
Pavasarį Bryanas Adamsas pradės surengdamas 10 koncertų Europoje, vėliau savo pasaulines gastroles pirmą kartą per 20 metų laikotarpį pratęs 20 koncertų gimtojoje Kanadoje, galiausiai vėl grįš koncertuoti į Europą.
Unikalaus balso savininkas, talentingas kompozitorius, atsidavęs gitaristas ir roko muzikos ikona Bryanas Adamsas savo solinę karjerą pradėjo 1980 metais, kuomet pristatė savo debiutinį albumą „Bryan Adams“. Nuo to laiko žvaigždės karjera sparčiai kilo aukštyn, o vardas populiarėjo visame pasaulyje.
Puikiai pažįstamomis ir atpažįstamomis dainomis tapo eilė jo kūrinių. Tai, visų pirma, Bryano Adamso vizitine kortele tapusi kino filmui „Robinas Hudas – vagių karalius“ sukurta daina „Everything I do I do it for you“, ne mažiau žinomos „Summer of 69“, „Please forgive me“, „When you love someone“, filmo „Trys muškietininkai“ šedevras – „All for love“, Johnny Deppo ir Marlono Brando kino juostai „Don Juan DeMarco“ sukurta „Have you ever really loved a woman“ ir, be abejo, vienu geriausių visų laikų pripažintas animacinio filmuko „Simarono žirgas“ garso takelis su daina „Here I am“ priešakyje.
Prikimęs balsas, tembru primenantis jaunąjį Rodą Stewartą, hitų kūrėjo talentas, šaunaus vaikino iš gretimos gatvės įvaizdis – toks Bryanas Adamsas išliko iki šiol. Per visą karjerą žvaigždės scenos partneriu buvo daugelis ryškiausių muzikos legendų: U2, Tina Turner, Stingas, Rodas Stewartas, Robertas Plantas, Aretha Franklin, „Take That“, Celine Dion, Mary J. Blige, Nelly Furtado ir kt.
Šiuo metu Bryanui Adamsui priklauso aibė įvairiausių apdovanojimų ir nominacijų. Bryanas Adamsas 15 kartų buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui gauti, 4 kartus statulėlę laimėjo. Dainininkui taip pat priklauso keletas „Auksinių gaublių“ ir „Oskarų“ už filmams sukurtas dainas. Jo trofėjų sąraše „MTV“, „ASCAP“, Amerikos muzikos apdovanojimų statulėlės. Be to, jis yra apdovanotas Kanados ordinu už nuopelnus populiariajai muzikai ir filantropinę veiklą – įkurtą labdaros fondą, kuris rūpinasi švietimo sistema visame pasaulyje. Prieš keletą metų jam buvo įteiktas „Allan Waters Humanitarinis apdovanojimas“ už daugybę labdaros koncertų ir kampanijų.
Praėjusių metų kovą Holivudo šlovės alėjoje Bryanui Adamsui buvo atidengta žvaigždė. Atlikėjas taip pat turį žvaigždę gimtosios Kanados šlovės alėjoje, yra įrašytas į Kanados muzikos šlovės muziejų. 2008 metais pakilo į 38 vietą visų laikų geriausių atlikėjų sąraše.
Per savo solinę karjerą Bryanas Adamsas išleido 22 albumus, 11 iš jų – studijiniai. Šiuo metu atlikėjas ruošia naują, jau 12-ąjį, studijinį albumą, kuris, planuojama, pasirodys dar šiemet.