Naktį prieš karališkąsias Karolio ir Dianos vestuves tuometinis Velso princas savo būsimai žmonai siuntė išmintingus padrąsinimo žodžius ir sentimentalią dovaną.
Naktį prieš vestuves princesė Diana gavo laišką iš Karolio
Pasak žurnalisto Andrew Mortono knygos „Diana: Her True Story“, Diana pasakojo: „Jis išvakarėse į Klarenso rūmus atsiuntė man labai gražų žiedą su Velso princo plunksnomis ir labai gražų atviruką, kuriame buvo parašyta:
„Aš tavimi didžiuojuosi ir kai tu ateisi, rytoj būsiu prie altoriaus, kad tave paimčiau. Tiesiog pažiūrėk jiems į akis ir užmušk juos savo žavesiu.“
Diana buvo užfiksuota dėvinti savo ypatingą dovaną keliomis progomis, taip pat ir per Regento gatvės kalėdinio apšvietimo įjungimą tais pačiais metais, rašo express.co.uk.
Pats monarchas dažnai pastebimas dėvintis žiedą, ant kurio išgraviruotas oficialus Velso princo herbas.
1981 m. liepos 29 d. įvykusios tuometinio princo Karolio ir princesės Dianos vestuvės buvo vadinamos „šimtmečio vestuvėmis“.
Šv. Pauliaus katedroje Londone vykusias puošnias vestuves transliavo ir stebėjo 750 mln. žmonių 74 pasaulio šalyse.
Ekstravagantiškos vestuvės buvo tarsi nuotakos svajonės išsipildymas. „Prisimenu, kad buvau taip įsimylėjusi savo vyrą, jog negalėjau nuo jo atitraukti akių“, – Diana taip pat pasakojo J. Mortonui.
Ji pridūrė: „Aš tiesiog maniau, kad esu laimingiausia mergina pasaulyje. Jis ketino manimi rūpintis.“
Padarė dvi puokštes
Princesės Dianos suknelė, kuri buvo pasiūta per tris mėnesius, buvo pagaminta iš dramblio kaulo spalvos šilkinės taftos ir turėjo 25 pėdų (apie 7,6 metro) ilgio šleifą.
Floristas Davidas Longmanas atskleidė, kad po to, kai karalienė Elžbieta II per savo vestuves pametė gėles, buvo pradėta tradicija gaminti dvi identiškas puokštes, kad išvengtų panašios nelaimės.
„Padarėme dvi puokštes, – sakė vyriausiasis floristas Davidas Longmanas. – Pirmoji turėjo būti pristatyta 8 val. į Bakingemo rūmus.“
Longmanas sukūrė dvi vienodas puokštes dėl labai praktiškos priežasties – kad Diana jų nepamestų.
„Turėjome policijos palydą su motociklininku, kuris mus per visą miestą nuvežė iki rūmų. Paskui grįžome atgal, o tuo metu jie jau buvo pabaigę antrąją puokštę ir mes vėl grįžome atgal.“
Puokštėje buvo gardenijos, stefanotis, odontoglossum orchidėja, lelijos, grafo Mountbatteno rožės, frezijos, veronikos, gebenės, mirtos ir tradeskantijos.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!