Problemų kamuojama dainininkė mirė nuo narkotikų perdozavimo 2012 m. būdama 48 metų, o buvęs jos sargybinis 73 metų Davidas Robertsas atskleidė, kad saugodamas žvaigždę jis taip suartėjo su ja, kad svarstė, ar nevertėtų peržengti ribos nuo jos globėjo iki romantiško partnerio, rašo mirror.co.uk.
Štai, kodėl jie negalėjo būti pora
Velse gimęs Davidas, kuris 1988–1995 m. buvo Whitney asmens sargybinis, papasakojo, kad buvo gundomas atsisakyti visko, kad pakeistų jų santykių pobūdį:
„Jei peržengi šią ribą, prarandi objektyvumą, o tai tampa pavojinga asmeniui, kurį saugai. Štai kodėl Frankas Farmeris (Kevino Costnerio personažas filme „Asmens sargybinis“) ir Rachele Marron (Whitney vaidmuo filme) negalėjo būti kartu, – sakė jis laikraščiui „Daily Mail“. – Jis peržengė ribą, ir tai buvo jo karjeros pabaiga. Daug ką iš to, ką matėme filme, mes su ja iš tikrųjų išgyvenome“.
D. Robertsas dabar gyvena Floridoje, o 2025 m. sausio mėnesį pasirodys jo memuarai „Protecting Whitney“.
Jis taip pat atskleidė, kad vis dar turi laiškelį, kurį W. Houston jam parašė prieš daugiau nei prieš 35 metus. Tai buvo ant popieriaus gabalėlio parašytas raštelis, kurį ji pakišo po jo kambario durimis viešbutyje „Regency Hotel“ Honkonge 1988 m.
„Vis dar jį turiu – jis išbluko laikui bėgant, bet man vis dar brangus“, – sakė jis.
Artimieji atsisakė atsakomybės dėl godumo
2017 m. Davidas prisipažino laikraščiui „The Guardian“, kad iš pradžių nenorėjo imtis saugoti Whitney, nes manė, kad ji bus daug priežiūros reikalaujanti garsenybė. Tačiau susitikus su dainininke jo požiūris į ją kardinaliai pasikeitė. Ji jam padarė išskirtinį įspūdį ir išsklaidė visas stereotipines nuostatas apie šią industriją. Jis taip pat teigė, kad tragiškos Whitney mirties buvo galima išvengti, jei artimi žmonės būtų labiau stengęsi ją apsaugoti.
„Tiek daug žmonių galėjo padaryti daug, kad to būtų išvengta. Jie to nepadarė. Jie atsisakė atsakomybės dėl godumo“, – kritikavo jis.
Niekada nematė jos vartojančios narkotikus
Anksčiau D. Robertsas teigė, kad 1995 m. buvo atleistas iš darbo su Whitney, kai išreiškė susirūpinimą dėl narkotikų vartojimo.
1988 m. vasarį Amerikos ambasada paprašė D. Robertso prižiūrėti Whitney prieš jos vizitą į Londoną. Buvęs Skotland Jardo policijos pareigūnas prisipažįsta, kad nors Whitney aplinkoje nuolat buvo narkotikų, tačiau jis niekada nematė, kad ji būtų vartojusi kokias nors draudžiamas medžiagas.
Pasak D. Robertso, per septynerius su puse metų jis niekada nematė, kad W. Houston vartojant narkotikus – dažniausiai jos rankose būdavo butelis „Heineken“ alaus ar cigaretė „Newport“.
Tragiška, kad Whitney mirė būdama 48 metų ir buvo rasta „Beverli Hiltono“ viešbučio Beverli Hilse, Kalifornijoje, 434 apartamento vonioje.
Paramedikai atvyko apie 15.30 val. ir atliko dirbtinį kvėpavimą. Deja, ji nereagavo ir 15.55 val. mūsų laiku buvo paskelbta mirusia. Teismo koronerių biuras nusprendė, kad jos mirtį sukėlė aterosklerozinės širdies ligos ir kokaino vartojimo padariniai bei skendimas.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!