Tiesa, yra ne tik gražiosios šio darbo pusės, rašoma dailymail.co.uk.
Tiffany Norris turi įkūrusi įmonę, kurioje auklės dirba tik su pasiturinčiomis šeimomis – milijardierių gyvenimą čia stengiamasi paversti dar lengvesniu.
„Kartą man yra padovanoję „Cartier“ apyrankę, kaip dovaną, o kitą kartą pasiūlė įspūdingą kelionę į Pietų Afriką per atostogas. Tačiau tai nėra pagrindinė priežastis, kodėl aš imuosi šio darbo. Visa tai – nuostabu, tačiau ar tai VIP šeimos, ar paprasti žmonės, su visais elgiuosi taip pat“, – sako Tiffany.
Apie Tiffany darbą gandai sklinda iš lūpų į lūpas, todėl dabar ji turi netgi susidariusį laukiančiųjų sąrašą. Su garsiausiomis šeimomis dirba ir kitos jos įmonės auklės.
„Auklės supranta savo sutartis, o dažnai yra apmokomos vengti paparacų. Daugelis jų moka kelias kalbas, žino, kaip slidinėti, yra baigusios Oksfordo ar Kembridžo universitetus“, – sako ji.
Taip pat auklės turi žinoti ir savo vertę. Pavyzdžiui, ši auklė atsleidė, kad ji dirba pasikvėpinusi tik aukščiausios rūšies nišiniais kvepalais – juk to tikisi milijardieriai.
O kartą Tiffany viena šeima paprašė paruošti vasarnamį jų vaikui. Moteris turėjo nuskristi į Ibizą ir suruošti vaikeliui atostogoms tinkančius drabužius. Nepaisant to, jai buvo paskirtas šefas – moteris pripažino, kad jos darbas nė kiek nesijautė kaip darbas.
Taip pat ji niekuomet negali išsijungti telefono – pikti tėvai gali skambinti net 2 valandą naktis.
„Kai laukiausi pirmojo savo vaiko, supratau, kad iš tiesų nėra žmogaus, kuris visuomet galėtų padėti su vaiku. Man pačiai reikėjo kažko, kas padėtų su viskuo – taip gimė idėja įkurti įmonę. Dabar esu dirbusi su 5000 motinų“, – sakė ji.
O štai auklė Shada su pasiturinčiomis šeimomis dirba jau 17 metų. Sunku patikėti, tačiau šiuo metu per metus ji uždirba net ik 128 tūkst. eurų.
Tiesa, dar prieš tapdama aukle ji daug domėjosi vaikų psichologija ir stengėsi suprasti visus niuansus net apie jų mitybą.
„Tai, kad esu tarptautinė auklė, man suteikia galimybę dirbti man tobulai tinkantį darbą. Gyvenu paprastą gyvenimą, bet galiu patirti, ką jaučia turtingi ir žinomi žmonės“, – sako ji.
Shada visur keliauja verslo ar pirmąja klase, o per metus jai pasiseka aplankyti maždaug 9 šalis.
Paskutinė šeima, kuriai ji dirbo, Shadai padovanojo narystę sporto klube bei nemokamu apsilankymu baseine. O kai dirbo Viduriniuose Rytuose, Shadai buvo darbui suteiktas Range Rover automobilis ir didžiulis kambarys.
Tad nors auklės rolė, anot Shados, gali būti labai varginanti, kartu ji ir itin vertinama. Tiesa, dėl pinigų šio darbo dirbti niekuomet nepavyks.
„Daugybė auklių tampa tarsi šeimos nariai ir toliau palaiko ryšius su šeimomis. Vaikai mane kartais netgi vadina „teta Shada“, o mano teigiama įtaka yra akivaizdi net ir tada, kai su tomis šeimomis nebedirbu“, – sakė ji.
Vis dėlto iš pasiturinčių šeimų ji dažnai sulaukia keistų ir itin griežtų reikalavimų. Deja, apie juos šnekėti ji negali. Taip pat jos darbo valandos varijuoja nuo 6 iki 16-os per parą.