Vyras su žmona Tatjana šiemet į mokyklą išleidžia ketvirtokę dukrą Emily, septintoką Dominiką ir devintoką Danielių. Paklausus apie pasiruošimą mokyklai, Kšištofas nedaugžodžiauja: „Ruošiamės turbūt kaip ir visi – šventiškai, kaip sakoma. Važiuoju gėlių pirkti.“
Jis tikina su šeima apie šventinę dieną visada pradedantis mąstyti iš anksčiau – tam, kad galėtų nusipirkti visus reikiamus dalykus vaikams.
„Visada savaitė prieš rugsėjo 1-ąją mums būna pasiruošimo mokyklai savaitė. Tuo metu mokykla mums atsiunčia sąrašus, kokių priemonių reikės“, – tikina vyras.
Kadangi poros vaikai jau paaugę, rugsėjo pirmoji jiems nebekelia tiek jaudulio, kiek keldavo anksčiau.
„Jaudulio ir labai didelės šventinės nuotaikos jau nebėra mums su žmona, vaikai gal kiek kitaip jaučiasi. Tačiau vis tiek malonu širdyje matyti vaiką su gėle einantį į šventę, stebėti gražiai pasipuošusius mokinius, einančius pasveikinti mokytojų“, – šypteli jis.
Kainos šokiravo
Kšištofas su žmona Tatjana augina keturis vaikus, kurių visi bent šiek tiek įsitraukę į sportą. Tiesa, mokant už vaikų neformalias veiklas po mokyklos tėvams reikia nemenkai pakratyti kišenes.
„Visi mano vaikai eina į būrelius. Berniukai dabar pasirinkę krepšinį, anksčiau lankė ir futbolą, ir plaukimą, išbandė daug sporto šakų. Vyriausias sūnus Danielius netgi išbandė dainavimą, bet dabar pasirinko sportą. Mano dukra aktyvi, meniška, labai veikli. Ji piešia, dainuoja, šoka, lanko tenisą. Ji ir sportiška, ir meniška“, – apie vaikų pomėgius kalba vyras,
„Galiu pasakyti, kad tenisas – pats brangiausias būrelis. Krepšinį vaikai lanko valdiškoje įstaigoje, todėl jis nebrangus. Kiekvienas užsiėmimas – ar piešimas, ar muzika, už vieną pamoką kainuoja apie 25 eurus, o sudėjus gaunasi nemenka suma. Tikrai brangu“, – apie kainas priduria jis.
Anot vyro, teniso kainos šokiruoja labiausiai: „Tiksliai nepamenu, bet už mėnesį 350-400 eurų mokame vien už tenisą. Labai brangus sportas.“
Nors ir prisipažįsta, kad būtų smagu sūnus pamatyti krepšinio aikštelėje paduodančius kamuolį, K. Lavrinovičius neslepia vaikams leidžiantis pasirinkti patiems, kuo jie norėtų užsiimti laisvalaikiu.
„Neverčiame jų niekur eiti jokiu būdu. Leidžiame juos ten, kur jie jaučia malonumą ir gali save realizuoti. Mano sūnūs tikrai sportiški, manau, kad rinksis tai, kas jiems patinka. Kol kas matau, kad jiems patinka sportas, jie ten save realizuoja, bendrauja su kitais ir komunikuoja. Mums svarbiausia, kad jie būtų patenkinti ir jaustųsi gerai“, – sako vyras.