Pėsčiomis iš Bakingamo rūmų į Vestminsterio salę karalienės kūną išlydėjo karalius Karolis lll, princesė Anne ir princas Edwardas bei Andrew. Taip pat karalienės anūkai – Peteris Philipas, princas Williamas bei Harry, skelbė mirror.co.uk.
Kate Middleton ir karaliaus žmona Camilla važiavo atskirose transporto priemonėse su Meghan Markle ir Vesekso grafiene Sophie.
Karališkosios moterys sekė procesiją pagal savo statusą, todėl karalienė konsortė ir Velso princesė buvo pirmajame automobilyje.
Camilla yra ištekėjusi už naujojo karaliaus Karolio III, o Kate ištekėjo už sosto įpėdinio princo Williamo, su kuriuo turi tris vaikus.
Meghan Markle su Vesekso grafiene Sophie važiavo paskui, nes jų vyrai yra kito statuso.
Primename, kad princui Andrew ir Harry šiandien buvo uždrausta sveikintis per karalienės karsto procesiją, o kiti karališkieji asmenys, įskaitant karalių Karolį III, princą Williamą ir princesę Anne, atliko šį gestą.
Karališkosios šeimos nariai sveikinosi, kai vyko karalienės karsto gabenimo ceremonija iš Bakingemo rūmų į Vestminsterio salę, kur Elžbieta ll gulės iki savo laidotuvių, skelbė dailymail.co.uk.
Andrew ir Harry tiesiog nulenkė galvas prie nacionalinio karo memorialo, nes jiems nebuvo leista dėvėti karinės uniformos. Šio draudimo jie sulaukė, kadangi nebeturi karališkų titulų.
Princas Andrew ir Harry neturėjo kur dėtis: akis nuleido į žemę (nuotr. SCANPIX)Harry kariuomenėje praleido dešimt metų, tačiau 2020 m. iš jo buvo atimti garbingi kariniai titulai, kai jis ir jo žmona Meghan Markle paskelbė, kad atsisako karališkųjų pareigų ir išvyksta į užsienį.
Princas Andrew buvo priverstas atsisakyti karališkų pareigų po to, kai pasirodė kaltinimai dėl seksualinės prievartos. Vyras buvo kaltinamas, kad seksualiai išnaudojo moterį, kai jai buvo 17 metų, tačiau pats princas Andrew tai neigia.