• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šioje dalyje aptarsime kaip atsirado persikėlimai į ankstesnį gyvenimą, panagrinėsime pačią dvasinę kelionę ir kaip jos metu jaučiasi klientai bei, žinoma, jos teikiama nauda - savianalizė.

REKLAMA
REKLAMA

Dvasinių kelionių pradininkas

Dvasinių perkėlimų per laiką pradininkas yra daktaras Maiklas Niutonas. Pirmaisiais savo praktikos metais jis nepriimdavo prašymų perkelti į buvusius gyvenimus, nes kaip hipnozės terapijos specialistai jis griežtai laikėsti gamtos mokslo postulatų, o panašius bandymus laikė nerimtais.

REKLAMA

Tačiau sykį jis netikėtai susidūrė su vieno kliento buvusiu gyvenimu. Vyras skundėsi aštriais skausmais, kurie tradicinės medicinos požiūriu buvo nepagrįsti. Būdamas transo būsenos klientas staiga prakalbo apie tai, kaip jis, Antrojo pasaulinio karo kareivis, žuvo persmeigtas durtuvo.

Po sesijos vyro skausmai visiškai dingo, o M. Niutonas pradėjo aktyviai eksperimentuoti, perkeldamas klientus į buvusius gyvenimus. Netrukus jis suprato, kad žmones galima ne tik sugrąžinti į buvusį gyvenimą, bet ir į gyvenimą tarp gyvenimų Žemėje.

REKLAMA
REKLAMA

Jis piešia mūsų sielų pasaulio vaizdą. Įsikūnijusios sielos nori mokytis, kaupti patirtį priešingybių kupiname pasaulyje ir kuo daugiau plėsti sąmonę. Netrukus Maiklas buvo priverstas pripažinti, kad susidūrė su dvasinio pasaulio realybe.

Pirmiausia, prieš leidžiantis į dvasinę kelionę, turime būti dėkingi dr. M. Niutonui ir jo perkėlimų per laiką metodui, be kurio dvasinių kelionių egzistencija nebūtų įmanoma.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Persikėlimas per laiką

Būdamas transo būsenos klientas savo sąmone išgyvena dabartį arba persikelia į praeitį. Jis suvokia save kaip dabar gyvenantį žmogų, kuris dalyvauja perkėlimo per laiką sesijoje ir regi praeities įvykius.

Antra vertus, jis susitapatina su praeito gyvenimo asmeniu, kuris, aišku, absoliučiai nieko nežino apie tai, kad, prabėgus dešimtmečiams, šimtmečiams ar net tūkstantmečiams, dar kartą bus apžvelgtas jo gyvenimas.

REKLAMA

Kartais tenka laukti visą valandą, kol klientas atsiduria anų laikų įvykiuose. Pateikiamą informaciją iš praieto gyvenimo kiekvienas žmogus priima skirtingai. Beveik visi žmonės, būdami transo būsenos, mato vaizdinius ir patiria jausmą, tarsi tai, ką jie regi, vyksta iš tikrųjų.

Jutimais visais organais

Per sesiją žmogus jaučia visais savo organais, ne vien tik regėjimo. Pavyzdžiui, valgydamas obuolį, jaučia jo skonį ir sušunka: “Fui, kaip siaubingai dvokia!" Savo mintyse ji buvo ten vykusio veiksmo dalyvė.

REKLAMA

Klientas gali patirti skausmus, tiesa, ženkliai prislopintus. Štai kažkas pajunta, kaip į jo galvą smogia kumštimi - jis jaučia sukeltą skausmą, bet ne tokį aštrų kaip realybėje.

Išgyvenant anktesniąją būtį, tenka, kaip ir dabartiniame gyvenime, verkti ir juoktis, piktintis ir džiaugtis, kuo nors rūpintis ar nuobodžiauti. Priklauso nuo to, ką patiria žmogus ir kaip jis tai priima. Jausmai ir jų proveržiai - visiškai realūs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Praeito gyvenimo apžvalga

Tai svarbiausia perkėlimo per laiką sesijų dalis. Tik tuomet, kai žmogus yra aukštesnės sąmonės būsenos ir jį globoja Sielos vedlys, apžvalga padeda iš tiesų suvokti praeito gyvenimo pergales ir klaidas bei išmokti dabartiniam gyvenimui reikalingų pamokų.

Apžvelgiant praeitą gyvenimą, kyla įvairiausių jausmų: kai kurios sielos tiesiog baisisi savo egoistišku ir bejausmiu gyvenimu Žemėje. Kitoms paaiškėja, kad jos elgėse gana gerai, netgi geriau, nei joms atrodė gyvenant kūne.

REKLAMA

Per sesiją klientai supranta, kad buitiniame lygmenyje neįmanoma susidotori su daugeliu juos varginančių žemiško gyvenimo problemų ir sunkumų. Jei tam ryžtasi, atsiduria užburtame rate, nes nepajėgia aprėpti prasminių saitų visumos.

Ir priešingai, aukštesniame lygmenyje išsisprendžia kiekviena problema, ten esama visai kitokių sprendimo galimybių. Net savo dabartinį, dar taip neseniai keiksnojamą, gyvenimą klientas staiga gali išvysti visai kitoje šviesoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų