Tarnybinis romanas – nebloga alternatyva vienišiams. Maža tikimybė, kad pasirinksi neteisingai: juk visi kolegų privalumai ir trūkumai – kaip ant delno. Tačiau ką daryti tiems, kurie dirba iš namų?
Interneto portalo „Vault.com“ tyrimo duomenimis, 2008 metais apie 46 proc. asmenų buvo užmezgę tarnybinį romaną, o tinklalapio „CareerBuilder.com“ atliktas tyrimas rodo, jog 2006 metais 34 proc. asmenų tarp savo darbo kolegų surado antrąją pusę, rašo „FOXnews“.
Ne paslaptis, kad šiuolaikiniai vadybininkai biure praleidžia daugiausia laiko, todėl ieškoti poros kitur jiems tiesiog nėra kada. Ir darbas tampa geriausia vieta susirasti gyvenimo meilę.
Tačiau laikai keičiasi. Įsigalėjus naujosioms technologijoms, augant kuro kainoms, vis daugiau žmonių dirba ne biure, o namuose. Tuo labiau, kad tai – taip malonu: gali atsikelti likus vos 15 minučių iki darbo pradžios ir nesinervindamas dėl kamščių keliuose ramiai gerti kavą atsisėdęs prie kompiuterio.
Dirbdami iš namų galite mažiau išleisti transportui, pietums, susidaryti lankstų darbo grafiką, pailsėti nuo įkyrių kolegų ir pasislėpti nuo boso pykčio priepuolių.
Stebėtina, tačiau, darbdavių nuomone, tokie darbuotojai būna produktyvesni, nei jų kolegos sėdintys tvankiuose biuruose.
Tačiau vis labiau populiarėjant tokiam darbo modeliui, tarnybiniai romanai atsidurs ant išnykimo ribos, o vargšams darboholikams prisieis gyvenimo saulėlydį pasitikti vieniems.
Be to, ir gyvenimas atsiskyrus nuo visų ne toks jau linksmas: prarandate pietų kolegų draugijoje džiaugsmą, kartu nešvenčiate gimtadienių, nevaikštote su jais į koncertus, nedalyvaujate iškylose.
Maža to, nebeturite jokio stimulo išeiti iš namų, padoriai apsirengti, pasidaryti makiažą ar nusiskusti, kokios dar gali būti kalbos apie antros pusės paieškas?
Tačiau ką daryti, jei vienatvė įgriso iki gyvo kaulo, o jūs sėdite prie kompiuterio atsiskyręs nuo viso pasaulio? Aišku, pirmiausia jums reikės prisiversti išeiti iš namų ir pabandyti savo meilę surasti:
kavinėje ar arbatinėje
knygyne
vyno degustacijose
bare, naktiniame klube
baseine, sporto klube
labdaringame renginyje
vakarėlyje
parke
parodų atidaryme
parduotuvėje
ar tiesiog visuomeniname transporte.
Galų gale, dirbdami namuose, galite užsiregistruoti įvairiuose pažinčių ir bendravimo tinklalapiuose.
Yra daug pavyzdžių, kai nuo virtualaus romano ir aklo pasimatymo prasidėdavo rimti santykiai. Nors tenka pripažinti, kad bendrauti su žmogumi internetu neretai būna maloniau ir paprasčiau nei susitikus akis į akį.