Kiekvienas žmogus gali turėti savo stilių, tačiau surasti jį nelengva.
Paprasčiausiai stilių galima apibrėžti kaip gebėjimą iš daugybės madingų daiktų (rūbų, aksesuarų, bižuterijos) išsirinkti tuos, kurie labiausiai dera su jūsų figūra, išore, gyvenimo būdu, įpročiais ir interesais, rašo „Stylemania“.
Stilius - tai drabužių, avalynės ir aksesuarų dermė, jų tikimas prie metų laikų, tam tikrų renginių ar įvykių, kuriuose jūs dalyvaujate, nuotaikos, jūsų charakterio ir išvaizdos.
Pagrindiniai žingsniai:
Įvertinkite savo išvaizdą.
Iš pradžių nuspręskite, kaip jūs norite atrodyti: griežta, ekscentriška, žaisminga, seksuali, subtili, elegantiška... Taip pat pagalvokite, kaip niekada nenorėtumėte atrodyti.
Pasirinkite spalvinę gamą.
Atsižvelgdami į savo išorę, pasirinkite jums tinkamiausią spalvinę gamą. Nustatykite, kokie spalvų deriniai jums labiausiai tinka.
Įvertinkite savo figūrą.
Įvardinkite sau visus savo figūros privalumus ir trūkumus. Atkreipkite dėmesį į ūgį, pečius, taliją, klubus. Apgalvokite, kaip vizualiai galėtumėte paslėpti savo figūros trūkumus. Tai padės ne tik atrasti savo stilių, bet ir atsirinkti drabužius pagal medžiagos faktūrą ar piešinį.
Įvertinkite savo aplinką.
Svarbu įvertinti, koks yra jūsų gyvenimo būdas, kokių tikslų siekiate, kokioje aplinkoje dažniausia būnate ir kaip jums būtų patogiausia rengtis. Pažiūrėkite, kaip rengiasi jūsų kolegos, draugai, žmonės restoranuose, klubuose, kuriuose jūs lankotės. Tai leidžia nustatyti kryptį, kuria reikėtų judėti toliau.
Įvertinkite madingas tendencijas.
Koko Chanel kažkada pasakė, jog „mada išeina iš mados“. Nors ši frazė teisinga, vis dėlto būti stilingu ir nesekti mados - neįmanoma. Mada papildo stilių!
Įvertinkite esamus drabužių stilius.
Atlikę pagrindinę analizę, imkitės praktiškesnių dalykų. Įvertinkite šiuo metu egzistuojančius drabužių stilius ir kurkite savo individualumą.
Stilisto patarimas:
Kiekvienas žmogus jau gimęs turi savo stilių, mada atneša tam tikrų pakeitimų, tačiau nėra stiliaus kūrimo pagrindas. Stilingumas siejasi su užbaigtumu. Svarbiausia yra harmonija: aksesuarai, drabužiai ir šukuosena turi derėti tarpusavyje. Jei drabužius perkate nebrangiose parduotuvėse, būkite atidūs, nes čia vientiso stiliaus nerasite. Tuo tarpu garsių prekinių ženklų parduotuvėse drabužių stilius yra gerai apgalvotas.