Suglumusi juodaodžių pora, susilaukusi baltos odos ir šviesių plaukų naujagimio, dalinasi įspūdžiais. Francis Tshibangu pripažįsta: „Mano pirmoji mintis pamačius sūnų buvo, oho, ar jis gali būti mano?“, rašo „Mail Online“ korespondentas Luke Salkeld.
Francis su žmona Arlette jau turi dviejų metų sūnų, kuris yra afrikiečių kilmės. Manoma, kad 11 savaičių naujagimis Danielturi turi nedidelių genetinių pakitimų, todėl gimė šviesus. Bet jis nėra albinosas. Iš Kongo kilęs F. Tshibangu (28 m.) teigia, kad pamatęs Daniel ligoninėje gavo šoką. „Aš buvau pernelyg šokiruotas, kad galėčiau ištarti bent žodį. Gydytojai vieni į kitus žvalgėsi klausiamaisiais žvilgsniais; jie netikėjo, kad kūdikis gali būti mano.“
„Bet kai žmona Arlette pažvelgė į mane ir į sūnų, supratau, kad jis tikrai mano. Su žmona kartu esame trejus metus, ir esu tikras, kad ji man buvo ištikima. Visgi baltaodis naujagimis buvo nemenka staigmena mūsų šeimai“.
F. Tshibangu, sociologijos studentas, taip pat pridūrė: „Slaugių reakcija buvo panaši, jos manė, kad Arlette tikrai turėjo romaną su baltaodžiu. Bet kai pasilenkiau prie sūnaus pabučiuoti, pamačiau kad jo veido bruožai yra paveldėti, jis turėjo mano nosytę ir žmonos lūpas.“
„Viskas ką galiu pasakyti, tai kad Daniel yra mūsų stebuklas. Jis labai gražus ir mes jaučiamės palaiminti, - sako Arlette. - Gimus Daniel, operacinėje stojo tyla, aš nustebusiomis akimis žvelgiau į sūnų. Visi stebėjomės, kaip galėjo gimti baltaodis vaikas, bet kai seselė davė sūnų į rankas, nekilo jokių kitų jausmų, išskyrus meilę.“
„Žinau, kad atsiras tokių, kurie visada sakys, kadžmona buvo neištikima, bet aš žinau savo tiesą, kuria tikiu. Net jei ji ir būtų turėjusi romaną su kitu, greičiausiai būtų gimęs tamsių plaukų, maišytų rasių vaikas, bet tikrai ne baltaodis.“
F. Tshibangu dešimt metų gyveno Britanijoje ir grįždamas į Kongą jis sutiko savo žmoną Arlette. Po metų pora susituokė ir įsikūrė Loughborough. Arlette yra kvalifikuota gydytoja Afrikoje. Pora tiki, kad Daniel galėjo būti Arlette proproprosenelės atvejis, kuri taip pat pagimdė baltaodį. „Tai buvo kažkur prieš 5 šimtmečius ir mes net nežinom, ar tai tiesa.“ Vyras priduria: „Odos spalva mums nesvarbu. Svarbiausia, kad vaikas gimė sveikas ir mylinčioje šeimoje.“