Paaiškėjo, kad ypatingas šio pasirodymo svečias bus kompozitorius ir dainų autorius Domas Strupinskas. Vienas įdomiausių šalies kūrėjų vertas atskiro dėmesio, kiekvieno komplimento ir tokio pat didelio koncerto.
Domas Strupinskas – Nicotine
„Šis koncertas man malonus netikėtumas. Pirmiausia, esu nuoširdus José Gonzálezo fanas. Antra, niekada apie save negalvojau, kaip apie koncertuojantį atlikėją. Mano asmeninė kūryba apsiribodavo pasisėdėjimais su gitara prieš miegą po ilgos darbo dienos ar kokia viena kita daina internete. Šis pasirodymas žymi dar vieną etapą ir naujų mano koncertų pradžią. Taip pat šiam koncertui pirmą kartą savo paties jėgomis bandau aranžuoti muziką kamerinei erdvei ir kitokiam muzikantų sąstatui. Man pasisekė, nes turiu muzikuojančius bičiulius, kurie visą mėnesį kantriai renkasi, bando iššifruoti mano netaisyklingas mintis ir groja kartu. Pamatysim, kas čia bus. Laukia tikrai įdomus vakaras“, - sakė kompozitorius ir dainų autorius Domas Strupinskas, kuriam šiame koncerte talkins keturi muzikantai.
Domas Strupinskas – labai įdomi asmenybė ir toks pats geras muzikos prodiuseris. Jo biografija tikrai marga, nors pats atlikėjas jos per daug nesureikšmina, yra uždaras ir vengia viešumo. Alternatyvios muzikos pasaulyje jo vardas – kokybės ženklas. „No Dog Barking” įrašai ir vaizdo klipai nuskambėjo visur. Pastaruoju metu jis laiką leido užsidaręs studijoje ir kūrė įvairius garso takelius filmams, spektakliams ir reklamoms. Ryškiausi jo darbai – Emilio Vėlyvio filmo „Redirected / Už Lietuvą“ ir Igno Jonyno filmo „Lošėjas“ garso takeliai. Domas Strupinskas ir jo kolega Paulius Kilbauskas prieš keletą metų pelnė „Sidabrinės Gervės“ apdovanojimą už metų kompozitoriaus darbą ir garso takelį pastarajam filmui. M.A.M.A. apdovanojimai taip pat nominavo bendrą jų projektą „The Bus“ kaip geriausią metų alternatyvą. Domas Strupinskas taip pat veikia kaip kitų atlikėjų prodiuseris ir dirba su tokiais skirtingais atlikėjais kaip „InSearch“ ir Monika Liu.
No Dog Barking – Horse of Steel
Tai jau nebe pirmas kartas, kada lietuvių atlikėjai „apšildo“ muzikos agentūros „8 Days A Week” pristatomus artistus. „Freaks On Floor“, „Proper Heat“, „Fusedmarc“, „Abudu“ - visi jie tapo svarbia gerų koncertų dalimi. Gyvą ir elektroninę muziką jungiantys „Golden Parazyth“ tai darė jau du kartus – Giedriaus Širkos ir Aurimo Vilkišiaus tandemas dalinosi viena scena su Sohn ir „Rhye“. Net „Mercury“ prizo laimėtojui Benjaminui Clementinui scenoje talkino jungtinis lietuvių muzikų kvintetas. Graži tradicija ir dar viena patraukli gyvos muzikos platforma vietos atlikėjams.
Jau šiandien ištikimiausi José Gonzálezo gerbėjai susitiks viename sostinės kino teatre. Didžiausioje „Forum Cinemas Vingis“ salėje įvyks specialus seansas, skirtas José Gonzálezo kūrybai. Renginio svečias – kino profesionalas ir publicistas Rytis Zemkauskas. Jau dabar aišku, kad beveik 600 žmonių panoro pamatyti šią kiną, muziką ir animaciją jungiančią dokumentiką. Bilietai į šį išskirtinį renginį nieko nekainavo – tuo pasirūpino šio koncerto organizatoriai. Tai dar vienas įrodymas, kad argentinietiškų šaknų turintis švedas čia tikrai laukiamas, mylimas ir klausomas.
Pats José Gonzálezas ir jį lydintis „The String Theory“ orkestras praėjusį savaitgalį pradėjo šį išskirtinį koncertų turą ir jau spėjo aplankyti tris Europos miestus. Tikrų atlikėjų koncertais išlepinta Malmės, Kopenhagos ir Berlyno publika buvo pirmieji, kurie išvydo naują José Gonzálezo šou ir tokį magišką koncertą. „Instagram“ platformoje gausu gerų atsiliepimų ir susižavėjimo šūksnių. Nieko nuostabaus - visi bilietai į šiuos pasirodymus buvo išpirkti iš anksto ir pažymėti ryškiu „sold out“ užrašu.
Į Vilnių visa José Gonzálezo komanda atvyks koncerto dieną ir čia ilgai neužsibus. Iškart po koncerto net keli turo autobusai ir koncertinės įrangos pilnas vilkikas keliaus į Taliną, kur jų lauks pasirodymas vietos publikai. Estijoje tokį patį koncertą organizuoja festivalio „Tallinn Music Week“ siela Helen Sildna, o Latvijos šiame koncertų ture nėra.