• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvusi televizijos laidų vedėja, šiuo metu dirbanti sąmoningumo mokytoja Violeta Repčenkaitė (41 m.) mėgaujasi gyvenimu Maltoje, tačiau net ir būdama ten nepamiršta savo gimtosios šalies. Violetos ypatingas ryšys su moterimis formavosi dar nuo pat vaikystės, nes pirmąsias vertybes jai įdiegė mama, kuri mokė tinkamai elgtis ne tik su sese, bet ir su kitomis sutiktomis moterimis.

Buvusi televizijos laidų vedėja, šiuo metu dirbanti sąmoningumo mokytoja Violeta Repčenkaitė (41 m.) mėgaujasi gyvenimu Maltoje, tačiau net ir būdama ten nepamiršta savo gimtosios šalies. Violetos ypatingas ryšys su moterimis formavosi dar nuo pat vaikystės, nes pirmąsias vertybes jai įdiegė mama, kuri mokė tinkamai elgtis ne tik su sese, bet ir su kitomis sutiktomis moterimis.

REKLAMA

Violeta Repčenkaitė naujienų portalui tv3.lt atskleidė, jog praėję metai prabėgo labai greitai, anot jos, kuo toliau tuo greičiau jie bėga. 

„2023-ieji buvo labai geri metai, iš vienos pusės – ir iššūkių pilni, bet iš kitos pusės – kai visi esame sveiki, yra pats geriausias dalykas, su viskuo galime tvarkytis“, – sakė ji.

Vienas didžiausių 2023 metų įvykių V. Repčenkaitės gyvenime buvo „Violetaeshop“ atidarymas. 

„Mūsų projektas buvo labai didžiulis, su dideliais užmojais, dar tik trys mėnesiai, bet visi, kas daro naujus projektus, žino, ką reiškia pradėti ir išleisti į pasaulį gyventi dar vieną savo išmylėtą kūdikį“, – pasakojo moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Be šio projekto ji, kaip visada, organizavo moterų stovyklas, tą žada daryti ir toliau. 

„Ir pati gyvenu savo retreato širdies ritmu, ir savo moterims taip sakau, kad dabar prasideda toks gyvenimas, kai paleidžiu jas po stovyklos. 

REKLAMA

Taip pat prieš Naujuosius, kai tik atvykau į Lietuvą, įrašėme labai fainą paskaitą moterims, su viena įmone, kuri rūpinasi jų sveikata ir emocijomis. Ir, žinoma, vedžiau konsultacijas. Mano pasauliai yra apie vidų ir apie išorę, aš esu apie tai“, – kalbėjo ji.

Mama mokė bendrystės

Violeta mano, kad viskas gyvenime yra susiję, visos patirtys: „Dėl to, kai mes gyvenime turime kažkokių pamokų, kurių net nenorėtume kartoti, pamatome, kad viskas yra taip naudinga, kad, jeigu jas turėjome, jos buvo reikalingos.“

REKLAMA
REKLAMA

Mama ją su sese augino labai palaikančias vena kitą. 

„Esame kaip trys muškietininkės, kaip kumštis. Mama visada mokė ne tik palaikyti viena kitą, bet ir niekada neapkalbinėti kitų moterų, nepavydėti, sudėjo aiškias vertybes apie moterišką ryšį nuo mažų dienų. 

Kai buvau labai jauna, gal trylikos, ryškiai atsimenu tą epizodą, kai sėdime virtuvėje, vartome žurnalą, viena su kita kalbame apie moteris, apie jų aprangą ir panašiai. Tada mama tarė:  „Mergaitės, nėra tinkama taip aptarinėti.“ Nuo to laiko pasidarė aišku, kas yra moteriškas solidarumas, net nebuvo minčių nukrypti į kitą pusę, nes turėjome aiškų pavyzdį ir priminimą. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mama buvo ir yra didelių projektų vadovė, daugelio žmonių vedlė. Ji su aplinkiniais elgėsi pavyzdingai“, – prisiminė V. Repčenkaitė.

Moterų tema dar labiau sudomino pačiai tapus mama

Moterų tematika Violetai buvo jautri ir svarbi tema visada, bet, kai pagimdė dukrelę, tai buvo prieš 13 metų, tada pradėjo jausti, kad moterys praranda pasitikėjimą pabuvusios su vaikais namuose. 

REKLAMA

„Pagalvojau, kaip būtų gera dirbti su moterimis, kad jos suvoktų, kokios yra svarbios ir nieko neprarado augindamos vaikučius, o kaip tik susikrovė vidinius lobius, nes motinystėje atsiskleidžia daug nuostabiausių dalykų moteryse. Jos taip pat gimsta iš naujo, žinau pagal save, gimiau naujoji aš su vaiku. Be to, išmoksta besąlygiškai mylėti ir dar daug kitų dalykų. 

Kiekviena mintis, į kurią įdedi energijos, iš tikrųjų virsta kūnu. Sukurti kažką moterims buvo mano svarbi svajonė. Norėjau padėti joms, kai svyruoja savivertė, kai svarsto, ar pavyks grįžti į darbo pozicijas. Pradėjau pati galvoti, iš kur atsiranda ta baimė, kad kažko nesugebėsi. Taip labai smagiai susiformavo mano mintis apie moterų stovyklas. Prie to prisidėjo ir mano pačios traumatiškos patirtys, antros skyrybos

REKLAMA

Aiškiai praėjusi tą vidinio gijimo kelią ir išėjimą į šviesą, norėjau dalintis su moterimis apie praktikas ir ryšį su gamta. Juk galima gyventi džiaugsme, šviesoje. O mamos įkvėpimas yra didelė dovana darant šiuos dalykus.“

Patarimas, kurį dažnai duoda moterims

Violeta tikra – kad ir kokiame taške bebūtum – viskas prasideda nuo savęs pažinimo. 

„Kai moteris eina tuo keliu ir prisikasa iki moteriškos programos, paprastų žinių, Ajurvedos ir panašiai, iš kokios gamtos elementų sudarytas žmogus ir kokie yra aktyvesni, daug apskritai supranta apie žmogų. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pateiksiu aiškų pavyzdį. Mes gauname skalbimo mašiną ir skaitome instrukciją, nespaudžiame bet ko, tyrinėjame ją ir naudojamės pagal taisykles. Kiekvienas žmogus turi su savimi instrukciją. 

Kiekvienos moters kelionė aplink gyvenimą yra savita, pradedant nuo mėnesių ar menopauzių, kūnas viską šioje žemėje išgyvena pirmą kartą. Bet, suprantant savo programą, aiškiai pradedame suvokti ir kitus, kokią įtaką kažkokie dalykai turi jų charakteriui ir panašiai. Pažįstant save, galime lengviau atsirinkti žmones savo gyvenime. 

REKLAMA

Būna, kad žmonės tikrai išsiskiria dėl to, kad nesutapo charakteriai, nes vienas yra ugnis, o kitam reikia ramybės. Visada kviečiu žmogų pažinti save. Tai čia būtų toks kokybiškiausias pasirinkimas. Nes galima kalbėti apie tam tikras temas, rašau apie jas ir „Instagrame“, pavyzdžiui, apie narcizus. Žmonės dėkoja, kad atpažino. 

Jeigu nenersi giliai į save, nesuprasi ir to. Nes  gyvenimas mums duotas pažinti visų pirma save, gamtą, pradėti reiktų nuo to. O tada jau būti labai išrankiai savo gyvenimo šventei, ką tu į ją įsileisi, su kuo ja dalinsiesi“, – kalbėjo Violeta.

REKLAMA

Niekada nėra vėlu

Bene svarbiausias dalykas, kurį pašnekovė nori pabrėžti – niekada nėra vėlu keisti savo gyvenimą, pradėti kažką naujo.

„Į mano organizuojamas stovyklas atvažiuoja  moterys, kurios turi net ir anūkų. Išgirdę visą informaciją, sako, kad tiek dalykų neteisingai darė, praktiškai viską. 

Nes vakarietiškame pasaulyje viskas sukurta taip, kad žmogų atitolintų nuo savęs, diegiamas vartotojiškumas. Dažnai ir ligos ateina kaip ženklas, kad susimaišiusios mūsų vertybės ir fokusas yra ne pats žmogus, o santykiai, darbai. Kai vertybės susimaišo, prasideda ligos ir kiti dalykai. Tai yra pati didžiausia ir ryškiausia raudona vėliava. Ligos sukrečia žmones, priverčia sustoti. Bet manau, kad gyvendama pagal gamtos kodeksą gali keisti ir savo likimą.“

Na viskas jau parašyta,nereikia nei stovyklos,ant kiek reikia būti naivioms moterims,kad mokėti pinigus už kažkokios nevykėlės pamokslus,nebent kaip lakstyt po pasaulį kad išbandytum vis naujus kotus
bet ten atitinkamos ir renkasi, ištekėjusios-išsiskyrusios furijos storalūpės arba visiškai nučiuožusios nevykėlės, normalios ten nevažiuoja
Atvykstančios moterys finansuoja Repčenkaitę. Ir jos šaunuolės, nes apmoka viską. O pati Repč kaži ar jaučiasi daug ką davusi? Gal Maltą aprodo?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų