Renginyje taip pat pasirodė legendinio aktoriaus Willo Smitho sūnus Jadenas, kuris drąsiai kopia karjeros link. Aktorius, dainininkas praėjusias metais į renginį atvyko lydymas savo sesers Willow, o šį kartą pasirinko vienišiaus duoną. Vis dėlto jam nebuvo liūdna, mat jo rankose užfiksuotas objektas paskatino fotografus dirbti sparčiau.
![Jadenas Smithas (nuotr. Vida Press) 4](https://static3.inspektorius.lt/static.php?v=4.2.6.98&t=cr&s=800x600&m=4&f=/Uploads/UGallery/photos/b0/cc/0c/6e/b0cc0c6e96aafffd7d97ec1bc9b7627d.jpg)
Visų pirma svečiai ir paparaciai pastebėjo, kad jaunasis talentas į šventę atvyko pristatęs pokyčius. Jis nusirėžė savo ilgus plaukus, kuriuos buvo susukęs į „dredus“. Tik nebūtų galima sakyti, kad atvyko be plaukų, mat būtent juos jis atsinešė į vieną prašmatniausių metų renginių.
Renginio organizatoriai kol kas dėl tokio įvykio nieko nepakomentavo, tačiau manoma, kad jie nebus patenkinti. Gi šiame renginyje visas dėmesys turėtų būti skirtas menui, o ne garsenybių bandymams sukelti skandalus.