Jam priskiriamas 8-ojo dešimtmečio pradžios atradimas brūžinti vinilines plokšteles ir sudominti šia technika didelį muzikos mėgėjų būrį. Užbrūžino Grandmaster Flash ir Vilniuje, čia pradėjęs savo europinį turą. Lietuva ir Šveicarija yra vienintelės nedidelės šalys, kuriose jis rengia savo pasirodymą – kitus repo didmeistrio koncertus išgirs tik Vokietijos ir Didžiosios Britanijos plačioji publika.
Ką išgirdo Lietuvos hiphopo mėgėjai? Grandmaster Flash užbombordavo klausytojus šlageriais, pirmiausia pradėdamas nuo pirmąja repo daina laikomo 1979-ųjų „Sugarhill Gang“ hito „Rapper's Delight“. Įsukęs dar keletą klasikinių kūrinių ir pastebėjęs, kad „Lofto“ svečiai karštai reaguoja ir kartoja žodžius, didžėjus šūktelėjo į mikrofoną: „Vadinasi, turėsime gerą vakarėlį šiąnakt!“
Taip ir buvo – geras vakarėlis. Per savo pasirodymą, vieną po kito keisdamas žinomas dainas, Grandmaster Flash praktiškai perėjo visą repo scenos istoriją. Tiesa, grojo jau kompiuteriu, nors kai dar buvo šlovės olimpe, jo vienintelis įrankis buvo du sukamieji patefonai. Jis pats įrašytas į repo istoriją ne tik kaip „Grammy“ šlovės muziejaus dalyvis už kūrinį „The Message“, bet yra įtrauktas ir į Rokenrolo šlovės muziejų, net jei neatitinka žanro.
„Pradininkas jau savaime yra statusas – tai titulas su pridedamąja verte, – per koncertą sakė MC Messiah, kuris kartu su kitais žymiausiais Lietuvos repo scenos atlikėjais apšildė „Loftą“ prieš lemiamą amerikiečio užtaisą. – Įdomu, nuo ko viskas prasidėjo.“
Geriausias šalies didžėjus Mamania pripažino pats mokęsis sukioti plokšteles jau iš kitos kartos grojikų, bet užsiminė, kad vis tiek buvo veikiamas Grandmaster Flash įtakos, nes tik nuo šio 54-erių metų muzikanto visos įtakos ir prasidėjo.