Kodėl verta pereiti per įkaitusias žarijas?
Mūsų protėviai naudodavo ugnies stichiją apsivalymui, dvasinių jėgų išbandymui, sveikatingumo skatinimui. Galima sakyti, kad mokėjimas vaikščioti per anglis – tai fizinių dėsnių ir žmogiškojo organizmo galimybių lydinys. Ir šituo atveju žmogaus valia ir atkaklumas sugeba kurti tikrus stebuklus. Vaikščiojimą anglimis galima vertinti ne tik kaip galingą energetinę treniruotę, bet ir kaip refleksoterapijos seansą. Ugnis tuo pačiu atlieka ir diagnostiką, ir gydymą. Vaikščiojimas anglimis stiprina valią ir psichologinę ištvermę, pasitikėjimą savimi, kas labai naudinga sveikatai. Daugeliui žmonių po vaikščiojimo anglimis praeina ligos, nors tai ir ne pagrindinis praktikos tikslas. Daugeliui vaikščiojimas per žarijas – tai psichologinis postūmis, laiptelis naujiems siekimams ir pasikeitimams gyvenime.
Ar visi gali pereiti per degančias anglis?
Per anglis gali vaikščioti visi norintys, nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus. Net vaikai per anglis vaikščiodavo su dideliu malonumu. Tiksliai atliekant instrukcijas ir laikantis saugumo reikalavimų visi norintys gali sėkmingai pereiti per angis ir gauti pozityvios energijos, žvalumo ir pasitikėjimo savimi.
Ar bėgimas per žarijas nėra pavojingas?
Pavojus yra visur. Didžiausia tikimybė, kad žmogus apsidegins yra tuomet, jeigu jis yra neblaivus, vartoja narkotikus ar kitas psichotropines medžiagas. Taip pat prieš bėgimą būtinas pasiruošimas, neatlikę pasiruošimo žmonės taip pat nusidegina.
Ar yra kokios nors taisyklės kaip reikia bėgti per žarijas?
Taip, yra 5 paprastos taisyklės:
Dėmesingai klausykite šamano ir vykdykite visas jo instrukcijas (net jei jūs jau anksčiau esate ėjęs per žarijas).
Būkite „čia ir dabar“ pilnai susikoncentravęs procesui ir savo ketinimui.
Nenukrypkite į kalbas.
Nevartokite alkoholio prieš praktiką.
Per anglis geriau eiti normaliu žingsniu, pilnai užminant visa pėda (nebėgti, neiti ant pirštų galiukų arba ant kulnų).
Atsiminkite, kad tai jūs darote tik dėl savęs, todėl, kad jūs taip nusprendėte (o ne todėl, kad „visi eina, o aš ką blogesnis?“).
Septintas tarptautinis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga“ vyks liepos 19–23 dienomis Valkininkų miške, prie Spenglos ežero. Vienintelis tokio pobūdžio festivalis Baltijos šalyse šiemet pristatys muzikos atlikėjus bei menininkus net iš 17 užsienio šalių – Lenkijos, Australijos, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Švedijos, Rusijos, Olandijos, Danijos, Italijos, Vengrijos, Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos, Graikijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos bei Lietuvos.