Bilietų pardavimo svetainė https://avia.lt
XV a. Korėjos vyriausybė Busaną pavertė pagrindiniu importo su Japonija centru. O Korėjos karo metu Busanas buvo vienas iš dviejų Pietų Korėjos miestų, neokupuotas Šiaurės Korėjos armijos, dėl to kurį laiką buvo laikomas laikinąja sostine. Po karo jūrų uostas labai prisidėjo prie šalies ekonominio atsigavimo, Busane buvo pradėti statyti laivai, iš naujo atgaivinta jūreivystė, todėl Pietų Korėja neįtikėtinai greitai atgaivino šalies ekonomiką. Dėl kalnų išsidėstymo miesto metro yra labai nepatogus, atrodo, viską galima greitai pasiekti mašina, bet metro tai trunka dvigubai ilgiau.
Pagrindinė gatvė pilna jaukių kavinių, mažų paplūdimio reikmenų krautuvėlių ir korėjietiško gatvės maisto alėjų. Retas korėjietis renkasi restoraną ar kavinę, visur driekiasi eilės prie gatvės maisto palapinių, kur galima pigiai ir skaniai pavalgyti tradicinio maisto. Be abejo, valgydamas gatvėje retai kada žinai, ką valgai iš tiesų, nes maistu prekiaujančios ir čia pat gaminančios moterytės retai kada paaiškina, kokie ingredientai yra naudojami. Busaną geriausia aplankyti vasarą ir spalio mėnesį, nes tuo metu vyksta vienas didžiausių Pietų Korėjos festivalių – Busano tarptautinis filmų festivalis. Balandžio mėnesį žydi vyšnios ir yra švenčiamas Budos gimtadienis. Tada visas miestas ir ypač šventyklos būna išpuoštos degančiais žibintais.
Taupantys keliautojai vietoj nakvynės viešbutyje turi galimybę pasimėgauti tradicine korėjietiška sauna. Vienoje iš populiariausių saunų “Vesta” galima ne tik pernakvoti, bet ir pasimėgauti pirtimis, patogiu poilsio kambariu bei baseinu su vaizdu į vandenyną ir Busaną iš aukštai.