Gegužės 29 d. Bulgarijos princesė dalyvavo laidotuvių ceremonijoje kartu su savo vyru Antonio José Muñozu Valcárceliu ir jų sūnumi Simeonu-Hassanu Muñozu.
Buvusi Bulgarijos karališkoji šeima susirinko į Ferdinando I, kuris buvo pirmasis dinastijos karalius, šaliai atgavus nepriklausomybę nuo Osmanų imperijos, kūno repatriaciją. Caro kūnas buvo perlaidotas šeimos kriptoje praėjus 76-eries metams po mirties.
Po ketverių metų viešumoje pasirodžiusi princesė sukėlė tikrą triukšmą – daugelis stebėjosi išvydę jos raumeningą išvaizdą. Į ne itin malonius komentarus internete sureagavo ir pati princesė, atkirtusi, kad yra sportininkė, mėgstanti dirbti su svarmenimis, rašo portalas „Times of India“.
Bulgarijos princesė Kalina yra vienintelė karaliaus Simeono ir karalienės Margaritos dukra bei penktasis jų vaikas.
Nuo mažens princesė turėjo polinkį į meną. Baigusi Prancūzų licėjų ir tęsusi studijas Madrido anglų koledže, Kalina persikėlė studijuoti į Londoną, kur įgijo meno istorijos diplomą.
Išvaizda nustebina ne pirmą kartą
Tai ne pirmas kartas, kai princesė šokiruoja savo neatpažįstama išvaizda.
Kalbėta, kad 2000-ųjų pradžioje jai buvo atlikta rimta veido operacija. Kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad 1999 m. Kalina kreipėsi pagalbos į odontologą Londone, kad šis pakeistų išmuštus dantis karūnėlėmis, tačiau po komplikacijų princesė užsikrėtė infekcija, kuri išplito į nosies kremzlę.
Jos vyras Kitinas sprendė kontroversijas dėl žmonos išvaizdos ir kartą pasakė, kad vaikystėje ją ištiko nelaimingas atsitikimas.
„Visos absurdiškos teorijos apie įvairias Kalinos operacijas ir estetines procedūras yra ne kas kita, kaip dezinformacija“, – 2018 m. sakė jos vyras, atskleidęs, kad jo žmona būdama aštuonerių metų patyrė nelaimingą atsitikimą, dėl kurio neteko dviejų priekinių dantų.
2002 m. Kalina ištekėjo už ispanų jūrų keliautojo ir tyrinėtojo, UNESCO geros valios ambasadoriaus Kitino.
Jų sūnus Simeonas-Hasanas gimė 2007 m. kovo mėn.
Karališkoji šeima Bulgarijoje buvo panaikinta 1946 metų rugsėjo 15 dieną, kai po Antrojo pasaulinio karo referendumu buvo panaikinta monarchija ir įkurta liaudies respublika.
Nors oficialių karališkųjų titulų Bulgarijoje nebėra, buvusi karališkoji šeima kartais ir toliau naudojasi savo istoriniais titulais. Tačiau jokių galių ar oficialių vaidmenų valstybėje jie nebeturi.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!