Šį kartą skaitytojų dėmesiui – karantino metu gimusios dainos „Man patinka karantinas“ muzikinis klipas, filmuotas ne kur kitur, o namuose.
Daina – tai meilės šlovinimas, antivirusinė programa prieš internete išaugusias patyčias, savęs ir kitų menkinimą.
Daina „Man patinka karantinas“ ir jos žodžiai gimė improvizuotai, A. Bružui karantino metu namuose kuriant ir į „Instagramą“ keliant skirtingus perzonažus bei eksperimentuojant su muzikiniais stiliais.
„Iš karto supratau, kad daina „Man patinka karantinas“ bus hitas! Tą patį vakarą susisiekiau su geru bičiuliu, kompozitoriumi, muzikantu ir atlikėjumi Giedriumi Naku, kuris vos išgirdęs kelis dainos fragmentus, sutiko padaryti dainai aranžuotę. Toliau sekė muzikinis klipas, kuriame nusifilmavome kartu su Giedriumi, o jį mano telefonu užfiksavo teatro „Kitas kampas“ direktorė Aistė Audickaitė. Viskas vyko greitai, azartiškai ir štai – klipas jau čia“, – džiaugėsi A. Bružas.
„Intertiškumui įsisukus į gyvenimą, praradome ne tik gebėjimą džiaugtis akimirkomis, bet ir branginti save bei mylimus žmones. Sugebėti būti veikliam, tuo pačiu galėti įkvėpti deguonies ir pajusti jį – tai yra didžiulė dovana, kurią mums davė Dievas. Tai įvertinsime tik tada, kai suprasime, kad gyvenimas vyksta šią akimirką. Todėl man ir patinka karantinas. Svarbiausia, kaip aš jaučiuosi, ko išmokstu iš šio laiko ir kokias neįkainojamas patirtis perduosiu savo sūnui, ką mes, kaip teatro aktoriai perduosime žiūrovams”, – pasakojo A. Bružas.
Šį šlovinimą meilei A. Bružas prilygina garsiajai kompozitoriaus Franco Šuberto „Serenadai“. „Dedu lygybę tarp F. Šuberto kūrinio ir dainos „Man patinka karantinas“. Tai nėra nei puikybė, nei arogancija. Tai – tiesiog tiesa, nes kaip mes galime pasverti meilę? Mes bandome lygintis, kuris yra geresnis, o kuris – blogesnis. Meilė nieko nesveria. Ji yra gebėjimas priimti žmogų tokį, koks jis yra, kurti gyvenimą ir dalintis juo su kitais”, – apie dainos idėją atviravo Audrius.
Teatro „Kitas kampas“ aktoriai nepaliauja kurti gyvenimo ir dalintis kūrybiniu džiaugsmu su kitais. Veiklai persikėlus į virtualią erdvę, bendravimas su žiūrovais ir toliau vyksta interaktyviai: teatro „Youtube“ kanale vedami improvizacijos mokymai, rodomos spektaklio „Gero juoko dozė” ištraukos – ir tai dar ne viskas. Artimiausiu metu teatras ketina pristatyti ne tik spektaklio premjerą, bet ir analogų Lietuvoje neturintį televizinį projektą.
„Toks šou – tai mano svajonė ir mes judame jos link labai greitai. Jau netrukus su žiūrovais iš ekranų sveikinsimės taip, kaip dar niekas iki šiol Lietuvoje nematė“, – su nekantrumu kalbėjo A. Bružas.