Laidoje jis prisipažins apie dar vieną savo aistrą – žvejybą. Prieš imdamas meškerę į rankas vyras turi vieną ritualą.
„Eidamas žvejoti, aš visuomet nusiimu visus žiedus – kitaip dar švystelčiau juos netyčia kartu su pašaru žuvims“, – išdavė A. Makejevas, šį vakarą pasirodysiantis TV3 televizijos laidoje „galvOK“.
Ar dėl vyro pomėgio jam nepriekaištauja žmona Jurgita? Per septyniolika santuokos metų, sako, būta visko – kaip ir visų namuose.
„Būna, pasako, kad per ilgai žvejoju. Žvejyba – toks procesas, kai atsijungi, tad, kai galiu, tai galiu. Paskutiniu metu darbų daugiau, ne visada išeina tiek laiko skirti. Kai dirbi televizijoje, rašymo žymiai daugiau, ypač, kai ne vieną projektą darai. O dar koncertai, kiti reikalai – yra tos veiklos“, – naujienų portalui tv3.lt sakė Aleksandras.
Kūrybine veikla užsiimantis Aleksandras sako, kad įkvėpimas ateina neplanuotai, tam nėra „tinkamo laiko“.
Kaip pastebėjo pašnekovas, kūryba reikalauja ramybės, tad, būna, naujos idėjos aplanko laukiant parduotuvėje prie kasos ar žvejyboje.
„Kūrybiniame procese esi nuolat – matai personažus, atsiranda idėjos. Aišku, ne viską realizuoji, bet kartais visai įdomios tos mintys kyla, jas panaudoji kūryboje. Įvairios, paprastos situacijos visai gražiai išsirutulioja ir tampa kažkuo įdomiu“, – svarstė Aleksandras.
Nuo 2017-ųjų, per ketverius metus, A. Makejevas išleido septynias knygas ir, kaip pats sako, tuomet supratęs, kad atėjo laikas „truputį pristabdyti“.
„Yra dar neišleistų kūrinių, nerealizuotų idėjų, kitų planų, pavyzdžiui, pjesių rašymas aktoriams. Sakalas Uždavinys nori dainininko karjeros – dueto su viena aktore – gal paruošime kitai vasarai improvizuotų dainų programą su teatraliniais intarpais. Planų daug, ne viską visada pavyksta realizuoti, bet stengiesi žmogus. Būna, ne nuo tavęs priklauso – visi turi darbų, tad vyksta laviravimas“, – svarstė Aleksandras.
Kai pradėjo leisti knygas vyras sulaukė ne vieno pastebėjimo, neva, knygą parašyti gali kiekvienas. Į tokius pastebėjimus A. Makejevas atsakydavo su siūlymu kūrinį parašyti patiems.
„Dažniausiai viskas baigiasi kalbomis. Neprasidėjo viskas spontaniškai „viens du ir parašiau“. Pradėjau nuo trumpų humoreskų, feisbuke rašinėjau, tuomet supratau, kad galiu ir kažką ilgesnio – taip 2017-aisiais gimė pirmoji knyga „Švediškas gimtadienis“, viskas išsirutuliojo.
Įspūdžių aš turiu daug. Iš kur kūrybiškumas? Iš gyvenimo! Niekur toli nereikia eiti. Net prie kasos parduotuvėje gimsta scenos – ar knygai, ar serialui. Kaip ir visi anekdotai – iš gyvenimo! Kažkiek hiperbolizuoji, pakeiti smulkmenas. Pasaulis mūsų toks – absurdiškas. Kartais apsižvalgai, pamatai, kad tos beprotybės užtenka“, – sakė Aleksandras.
Pastaruosius mėnesius A. Makejevas kuria temines dainas ir vaizdo klipus aktualijų temomis, kuriuos išgirsta TV3 televizijos laidos „Karštai su tv3.lt“ žiūrovai.
Pasak Aleksandro, kuriant pagal visuomenei aktualias temas svarbiausia neįžeisti nei vienos pusės. Jo tikslas – ironiškai, per humoro prizmę pažvelgti į problemą.
„Čia tokia lengvesnė kūrybinė sritis, kai turi konkrečią temą – man lengviau. Ilgesnį dalyką vystyti užimtų daugiau laiko. Kartais būna, kad ketvirtadienį turime filmuoti, o temą sužinau trečiadienį – reikia sugalvoti, kad būtų ir linksma, ir neįžeidu. Būna, eini palei ežerą ir pradedi mąstyti, dėlioti, rimuoti, kad būtų linksmai, kažkiek satyros įdedi – neblogai gaunasi“, – sakė A. Makejevas.
Aktualijų laidoje savo mintis, požiūrį išsako ir politikai, valdžios atstovai, bet Aleksandras teigia kritikos dėl ironiško žvilgsnio į opias problemas nesulaukiantis.
„Politikus pažįstu iš visų partijų jau daugelį metų, tad problemų dėl to neturiu, juo labiau, kad nesistengiu įžeisti. Mano dainelė gaunasi kaip žvilgsnis iš šalies, kartais juokaujame – lyg tautos balsas“, – juokdamasis sakė A. Makejevas.