„Red Bull Jukebox“ surinko kaip reta gausų būrį ryškiausių Lietuvos muzikos kūrėjų. Tarp jų – Justinas Jarutis, Silvester Belt, Remis Retro, Elena Puidokaitė-Atlanta, „Junior“, Jurga Šeduikytė, Simona Nainė, Agnė Šiaulytė-Petunija, Jurijus Veklenko, Rūta Mur, Elayork, Erika Klimenko-Taja, Ledi Ais, Liepa Norkevičienė, Gabrielė Užkurytė-Senjasa.
Įspūdinga atlikėjų komanda
Daugelis jų jau ne kartą bendradarbiavo su šio koncerto DJ – Jonu Nainiu-Jovani kurdami hitus, kurie užkariauja muzikos platformas ir skamba radijo bei televizijos eteryje, rašoma pranešime spaudai.
„Tokios sudėties koncertas dalyvių skaičiumi pranoks net didžiausius miestų festivalius. Visos atrinktos dainos – spalvingos ir skirtingo temperamento, o jas vienija DJ muzikos stilius ir estetiškas skambesys“, – sako „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
Atlikėja Liepa Norkevičienė neabejoja, kad „Red Bull Jukebox“ taps reikšmingu įvykiu Lietuvos muzikos scenoje:
„Nuostabu matyti renginius, kurie sujungia tiek daug skirtingų atlikėjų ir leidžia klausytojams patirti įvairią muziką vienoje vietoje. Tai tikra šventė visiems, kurie myli muziką“.
Jai antrina ir Elena Puidokaitė-Atlanta, pabrėžusi, kad ypatingą renginio atmosferą kurs ir J. Nainio-Jovani įsitraukimas: „Jis – tikras profesionalas, puikiai suprantantis, kas yra gera muzika, ką reiškia laisvalaikis ir kaip suburti talentingus žmones. Tai garantuoja, kad vakaras bus ypatingas“.
Laukia nepamirštama patirtis
Renginio organizatorius D. Afarjanc pažymi, kad „Red Bull Jukebox“ stebins ne tik muzikos, bet ir vizualiniu šou:
„Visiems pasirodymams kuriami unikalūs specialieji efektai – kiekviena detalė kruopščiai apgalvota būtent šiam vieninteliam vakarui. Įspūdingas atlikėjų sąrašas, unikali renginio stilistika ir netikėtos staigmenos pavers šį renginį nepamirštamu. Tai koncertas, kurio tiesiog negalima praleisti!“
Tiems, kurie dar svarsto, ar verta apsilankyti renginyje, atlikėjai siunčia viliojančią žinutę: „Iššūkiai ir staigmenos – tai, kas daro gyvenimą įdomų. Kartais reikia tiesiog pasiduoti nuotykiui ir priimti tai, ką jis siūlo“, – savo ir kolegų vardu kviečia E. Puidokaitė-Atlanta.
L. Norkevičienė renginį apibūdina trumpai – „jis tikrai bus nepamirštamas“: „Tiek muzika, tiek scenografija kuriama tikintis sukelti pačias stipriausias emocijas. Čia bus visko – geriausi atlikėjai, įspūdingas šou ir stiprūs muzikiniai pasirodymai.
Tai bus vienas kokybiškiausių muzikinių renginių Lietuvoje, kupinas netikėtumų ir siurprizų. Jei mylite muziką, šio vakaro praleisti tiesiog negalite“.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!