Ypač jei neturite jokio suvokimo, ką su tais pinigais daryti.
Siuzan Mullins paskendo skolose
1993 metais Siuzan Mullins nusišypsojo sėkmė – jis loterijoje laimėjo 4,2 mln. dolerių. Amerikoje laimėjimą galima gauti iškart, tačiau tuomet suma šiek tiek sumažėja, arba atsiimti dalimis per kelis metus – tokiu atveju, išmokamas visas laimėjimas. Siuzan pasirinko antrąjį variantą.
Kadangi paragauti prabangaus gyvenimo norėjosi nedelsiant, ji greitai įlindo į skolas, o būsimos išmokos 200 tūkst. dolerių. Po kelių metų S. Mullins pareikalavo viso laimėjimo išmokėjimo, tačiau išmokėti skolų taip ir nepajėgė. Galų gale, kredito kompanija moteriai pateikė 154 mln. dolerių ieškinį ir laimėjo teismą, tačiau jau buvo vėlu – iki to laiko S. Mullins sugebėjo išleisti viską iki paskutinio cento.
Maiklas Kerrollas viską išleido prostitutėms
Laimė nusišypsojo ir britui šiukšlininkui Maikui Kerrollsui 2002 metais, kai jis laimėjo 9,7 mln. svarų džekpotą (15 mln. dolerių). Ir tada prasidėjo – kokainas,vakarėliai, prostitutės ir prabangūs automobiliai. Po penkių metų milijonų nebeliko. Paskutinį kartą apie jį buvo girdėti tik tiek, kad jis grįžo prie savo ankstesnio darbo.
Ameriko Lopesas metė darbą, sumelavo ir pateko į teismą
Darbininkas statybininkas Ameriko Lopesas iš Niudžersio laimėjo loterijoje ir tuoj pat metė darbą. Tačiau laimėjimą bandė nuslėpti, todėl sumelavo, kad susižeidė koją ir jam bus atlikta operacija. Vienam iš buvusio Lopeso kolegų pavyko sužinoti, kas nutiko iš tikrųjų. Jis pasidalino šia naujiena su kitais - visi buvo pasipiktinę, kadangi egzistavo tam tikras susitarimas, kad laimėjus loterijoje, pinigai turi būti dalinti po lygiai visai kompanijai. Teismas taip pat nusprendė, kad reikia dalintis ir nurodė laimėjimą padalinti visiems.
Tonda Dikerson sumokėjimo milžiniškus mokesčius už dovaną
Buvusi padavėja Tonda Dikerson buvo godi ir atsisakė dalintis laimėjimu su buvusiais kolegomis, už ką buvo nubausta – jai teko sumokėti didelius mokesčius, kurie siekė 1, 119, 347 dolerius ir 90 centų.
Kaip taip nutiko? T. Dikerson už savo laimėjimą įkūrė korporaciją, o 51 proc. akcijų paliko savo giminaičiams. Už šią puikią dovaną jai ir teko sumokėti milžiniškus mokesčius.
Evelin Adams viską iki paskutinio centro pralošė „Atlantic City“
Priešingai sveikam protui ir tikimybių teorijai, 1980-ųjų viduryje E. Adams laimėjo loterijoje du kartus: 1985-aisiais ir 1986-aisiais.
Bendra suma, atsidūrusi Niudžersio gyventojos kišenėje, siekė 5,4 mln. dolerių. Tačiau ji grįžo į gimtąjį miestą tik po to, kai visą laimėjimą paliko “Atlantic City” lošimo automatuose. Šiandien ji gyvena vagonėlyje ant ratų.
Villis Cherstas tapo narkomanu
1989 metais V. Cherstas Mičigane laimėjo 3,1 mln. dolerių. Praėjus dviems metams jis jau buvo priklausomas nuo kokaino, buvo išsiskyręs, apkaltintas bandymu nužudyti. Nuo jo nusigręžė net jo paties vaikai. Visas milžiniškas laimėjimas buvo išleistas narkotikams.
Denis Rossi skiriantis nenurodė laimėjimo
Po to, kai D. Rossi iš Kalifornijos laimėjo 1,3 mln dolerių loterijoje, ji nusprendė pradėti naują gyvenimą. Pirmas dalykas, kurį ji padarė – paliko vyrą, nė žodžio nepasakiusi apie laimėjimą. Vyras įtarė, kad kažkas ne taip, tačiau skirtis sutiko. Tiesa išlindo tik po dviejų metų. Vyras padavė ieškinį ir teismas nusprendė, kad D. Rossi turi buvusiam vyrui atiduoti visą laimėjimą.
Billo Charelo jaunesniojo maldos buvo išgirstos, tačiau geruoju tai vis tiek nesibaigė
Penkiasdešimtmetis pamokslininkas Charelas dirbo statybų parduotuvės sandėlyje, kai jo maldos buvo galiausiai išgirstos ir jis laimėjo 31 milijoną dolerių. Tai buvo 1997 metais. Iš pradžių viskas klostėsi gerai, Billas nusipirko vilą, vėliau dar šešis dvarus ir kelis naujus automobilius. Tačiau kaip ir kiti “laimingieji”, jis negalėjo pasakyti “ne”, jeigu kas nors kreipėsi į jį pinigų. Viskas baigėsi tuo, kad jis išsiskyrė su žmona ir nusižudė.
Liukas Pittardas gamina „McDonald’s“ mėsainius
L. Pittardas iš Velso laimėjo 1,3 mln. svarų (arba 1,9 mln. dolerių) 2006 metais, ir išleido juos kelionei į Kanarus, prabangias vestuves ir naują namą. Po pusantrų metų jis buvo priverstas įsidarbinti restorane “McDonald’s“. Liukas tikina, kad yra pakankamai laimingas.
Viljamą Postą ištiko nelaimingas likimas
Po to, kai V. Postas iš Pnesilvanijos 1988 metais laimėjo džekpotą, kurie vertė siekė 16,2 mln. dolerių, nelaimės pasipylė viena po kitos.
Iš pradžių jį į teismą padavė buvusi žmona, kuri nusprendė, kad turi teisių į dalį laimėjimo, vėliau brolis pasamdė žudiką, kad gautų palikimą, ir galiausiai giminaičiai galutinai nukankino ji prašymais duoti pinigų. Po metų V. Postas bankrutavo ir jo skolos siekė 1 mln. dolerių. Dabar buvęs milijonierius gyvena už socialinę pašalpą – 450 dolerių į mėnesį.
Stambus laimėjimas sutrumpino Džeraldo Masvegono gyvenimą
1998 metų pabaigoje kanadietis D. Masvegonas laimėjo 10 mln. dolerių. Visi pinigai per septynerius metus buvo išleisti alkoholiui ir vakarėliams. 2005 metais Dž. Masvegonas pasikorė tėvų garaže.
Vivjen Nikolson tapo šopoholike
Vivjen Nikolson savyje atrado skonį prabangiam gyvenimui atrado, kai 1961 metais per futbolo totalizatorių laimėjo 152, 3 tūkst. svarų. Visus pinigus ji išleido prabangiems rūbams. Praėjo keleri metai ir ji buvo bedarbė ir našlė.
Keli Rodžers iš visų jėgų stengėsi įtikti savo vaikinui nevykėliui
Keli Rodžers buvo šešiolika, kai ji laimėjo 1,9 mln. svarų (apie 3 mln. dolerių). Ji buvo pernelyg jauna, kad galėtų tokius pinigus išleisti protingai. Mergina susidėjo su nevykėliu, pagimdė jam du vaikus ir greitai išleido visus pinigus vakarėliams ir dovanoms draugams. Šiandien ji dirba kambarine.