• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Georgas seka tėvo princo Williamo ir prosenelio princo Philipo pėdomis. Pranešama, kad jaunasis karališkosios šeimos atstovas ėmė mokytis skraidyti. 

Princas Georgas seka tėvo princo Williamo ir prosenelio princo Philipo pėdomis. Pranešama, kad jaunasis karališkosios šeimos atstovas ėmė mokytis skraidyti. 

REKLAMA

Kaip skelbia portalas PEOPLE, paskutinę savo vasaros atostogų dieną, prieš sugrįždamas į mokyklą, princas Georgas pirmą kartą pakilo į orą. 

Stebėjo abu tėvai

Teigiama, kad 11-mečio tėvai Kate Middleton ir princas Williamas stebėjo, kaip jų sūnus skraidė kiek mažiau nei valandą White Waltham aerodrome Berkšyre, Anglijoje, esančiame apie 20 minučių nuo jų namų Vinzdore.

Šis aerodromas taip pat yra vieta, kur Georgo velionis prosenelis, princas Philipas, 1953 metais tapo pilotu Karališkose oro pajėgose.

Šaltinių tikinimu, paauglys skraidė su instruktoriumi, o ši patirtis jam itin patiko. 

Seka tėčio ir senelio pėdomis

Karališkoji šeima jau seniai mėgsta skraidyti. Princas Williamas 2009 m. įstojo į Jungtinės Karalystės karališkąsias oro pajėgas (RAF) ir pradėjo intensyvius mokymus, norėdamas tapti pilotu.

REKLAMA
REKLAMA

Jis buvo mokomas skraidyti įvairiais lėktuvais ir sraigtasparniais. Vėliau jis specializavosi sraigtasparnių pilotavime ir tapo paieškos ir gelbėjimo pilotu.

REKLAMA

2010 m. princas Williamas sėkmingai baigė mokymus ir tapo paieškos ir gelbėjimo sraigtasparnio „Sea King“ pilotu. Nuo 2010 iki 2013 metų jis tarnavo RAF Valley bazėje Velse kaip paieškos ir gelbėjimo komandos narys, atlikdamas įvairias gelbėjimo operacijas.

Šis darbas buvo pavojingas ir reikalavo didelio įgūdžių lygio, nes reikėdavo skristi įvairiomis oro sąlygomis ir atlikti gelbėjimo misijas sudėtingose situacijose.

Baigęs tarnybą RAF, princas Williamas taip pat dirbo kaip civilinis pilotas Rytų Anglijos oro greitosios pagalbos tarnyboje  nuo 2015 iki 2017 metų. Šioje pozicijoje jis dalyvavo daugybėje skubių medicinos misijų, gabendamas pacientus į ligonines ir teikdamas pirmąją pagalbą nelaimių vietose.

REKLAMA
REKLAMA

Princas Philipas, Edinburgo kunigaikštis, taip pat turėjo glaudų ryšį su lėktuvais ir aviacija. Jis pradėjo mokytis skraidyti 1952 m., būdamas 30 metų.

Princas Philipas įgijo kelias skraidymo licencijas, įskaitant lėktuvo, sraigtasparnio ir sklandytuvo pilotavimo licencijas. Jis tapo pirmuoju Karališkosios šeimos nariu, gavusiu sraigtasparnio pilotavimo licenciją.

Per savo gyvenimą princas Philipas skraidė įvairiais orlaiviais, įskaitant lengvuosius lėktuvus ir sraigtasparnius. Jis yra atlikęs daugiau nei 5 000 skrydžio valandų. 

Kaip smagu ir miela, kad TV3 vis randa laiko mums, kolonizuotiems runkeliams, parašyti apie mūsų šeimininkų gyvenimo akimirkas ir išdaigas. Tegyvuoja britų karališkųjų kiaulių giminė!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų