Ne kiekvienam vyrui lengva susidoroti su išvaizdos iššūkiais. Kurių stiliaus taisyklių reikėtų išmokti?
1. Jos turi būti švarios
Ar kada pagalvojote, kiek naujų kelnių įsigyjate kiekvienais metais? Statistika neįkvepianti – lietuvių vyrai per metus įsigyja vos vieną porą naujų kelnių (neskaičiuojant įsigyjamų dėvėtų drabužių parduotuvėse). Apatinės kelnaitės? Gėda net ir sakyti – lietuvių vyrai jas skalbia ar plauna vos kartą per savaitę. Kiek kartų skalbiate ar nešate į cheminę valyklą savo viršutines? Statistika tai nutyli, todėl tebūnie Jūsų sąžinė Jums geriausias teisėjas.
2. Jos turi būti užsagstytos
Kalba net ne apie klyno sagas. Kiekvienų gerų kelnių vidinėje pusėje esama sagų, kurios tvirtina audinio siluetą ir atlieka stabilizatoriaus vaidmenį. Apatinėse kelnaitėse sagos taip pat prisiuvamos ne ve dėl grožio – TEN viskas turi būti stabilu ir apsaugota.
3. Apatinės kelnaitės turi derėti su viršutinėmis kelnėmis
Didelių šeimyninių „triusikų“ kraštai pernelyg aptemptose kelnėse gali sukurti nepageidaujamus „kalnelius“ ant šlaunų. Atsižvelkite į tai kitą kartą derindamas savo aprangą.
4. Jos neturi būti aptemptos
Neapgaudinėkite savęs pirkdamas mažesnes kelnes bei kelnaites, nei derėtų. Pažvelkite į save kritišku žvilgsniu veidrodyje. Pūpsantys kalneliai kelnių priekyje neatrodo pernelyg estetiškai, ar ne? Atminkite – aptemtas kelnes gali nešioti tik tie vyrai, kurie jas išties GALI nešioti.
5. Kelnės turi būti švelnios
Iš vaikystės mus lydintis „šitos kelnės graužia“ kompleksas jau turėjo seniai pasilikti praeityje – ne tam kentėjome, kad ir vėl kentėtumėme sulaukę brandaus amžiaus, kai patys išlaikome save, savo šeimas ir savo vaikus, kurių eilė dabar kentėti.
6. Kelnių ir kelnaičių negalima dovanoti
Uždrauskite savo artimiesiems pirkti Jums dovanų kelnes ir ypač apatines kelnaites. Tai intymu ir asmeniška.
7. Kelnių markė neturi būti demonstruojama
Žmogui pagarbą pelno ne drabužių etiketės, o jo laikysena ir elgesys. Apatinės kelnaitės ir yra vadinamos apatinėmis, kad būtų paslėptos nuo pašalinių akių. Pižonai ir hiphoperiai demonstruoja kelnių etiketes bei apatines kelnaites, nešiodami nukarusius drabužius. Mes – ne jie, todėl ir ši mada – ne mums.
8. Negalima nešioti kelnių ir kelnaičių su kurios nors valstybės vėliava
Kadaise, kai Izraelis 1967 metais nugalėjo sovietų remiamas arabų šalys, socialistinio bloko studentų tarpe buvo madinga nešioti kelnaites su Dovydo žvaigžde, išreiškiant intymų solidarumą su laisvę mylinčiais sionistais – šiais laikais tokį politinį nekorektiškumą būtų sunku įsivaizduoti. JAV vėliava ant džinsų kišenės ar neva iš Didžiosios Britanijos vėliavos pasiūtos kelnaitės šiandien niekam nieko nebereiškia – civilizuotas pasaulis yra abejingas nacionalizmui. Pagalvokite apie vienspalvius sprendimus – italai nešioja raudonas kelnaites, argentiniečiai teikia pirmenybę purpurinėms, o Venesueloje ir Peru vaikinai Naujų Metų išvakarėse mūvi geltonos spalvos trumpikes, nes būtent tokia spalva jų manymu atneša sėkmę. Būkite paprastesnis – genialumas slypi paprastume.
9. Ieškokite stebuklingų kelnių
Technologijos yra visagalės. „Kvėpuojančios kelnės“, „masažuojančios kelnės“, „optimalaus aptempimo kelnės“ – pasaulyje jos egzistuoja. Gal ta vienintelė pora kelnių, kurią įsigyjate per metus ir bus tokia?
10. Visada ne6iokite kelnes
Kodėl enkavedistai ir gestapininkai mėgdavo išrengti tardomuosius nuogais? Nes nėra labiau žeminančios vyrui būsenos, kaip stovėti visiškai nuogam prieš kažką. Ar nešate šiukšles į savo laiptinės konteinerį, ar išeinate į balkoną parūkyti, bet kurioje savo teritorijoje jausitės kur kas vyriškesniu, jei mūvėsite kelnes.