Dauguma iš mūsų anksti sužino, kad suaugusiu būti nelengva – nėra angelų sargų, niekam nerūpi, jei kažkam nutinka kažkas blogo, labiausiai sekasi nenaudėliams. Taigi, ne vienas pagalvoja, kad iš teisybės yra vien tik juokiamasi. Tačiau nepaisant to, koks nedraugiškas atrodo pasaulis, kartais lemtis mums nusišypso ir nusipelniusįjį pamoko visam gyvenimui. Listverse.com siūlo paskaityti 10 tokių istorijų ir patikėti, kad teisybė kartais vis tik nugali.
10. BBC „trolina“ D. Burtoną
Darrenas Burtonas yra smerktinas asmuo. 41 metų amžiaus vyriškis nemažą dalį savo gyvenimo praleido socialiniame tinkle „Facebook“ rašinėdamas bjaurias žinutes į mirusių vaikų paskyras. Savo veiksmus jis pateisina teigdamas, kad „Facebook“ yra „atviras forumas“. Daugelis tokį elgesį paprasčiausiai ignoruoja ir toliau gyvena savo gyvenimą, tačiau BBC nusprendė, kad atėjo laikas tai pakeisti. Viena gerbiamiausių pasaulyje naujienų agentūrų nusprendė „trolinti“ pati „trolį“. Išmėginimas vyriškiui prasidėjo tuomet, kai žurnalistai jį surado neplanuotam interviu ir demaskavo jį žmonos ir vaiko akivaizdoje. Tuomet, kai D. Burtonas davė interviu, kuriame jis nė nemanė atgailauti, BBC su interviu paskelbė ir jo vardą bei gyvenamąją vietą. Toliau sekė dar šiek tiek teisybės... D. Burtono paskyra „Facebook“ buvo nuolat puolama tokiais pat pareiškimais, kokius mėgdavo rašyti jis pats. Galiausiai negalėdamas to pakęstti vyriškis panaikino savo paskyrą. 9. Moterų nekentėjai priversti persirengti moterimis
Kai kurių žmonijos atstovų akyse moteris vis dar nėra lygiavertis žmogus. Jasonas Householderis ir jo draugas Johnas Stockumas kaip tik buvo du taip mąstantys asmenys. Viena dieną padauginę alkoholio mažame Ohajo valstijos miestelyje, vyriškiai nusprendė išreikšti savo nuomonę apmėtydami vienos moters automobilį alaus buteliais ir šūkaudami įvairiausius įžeidimus. Kadangi kalėjimas tuo metu buvo perpildytas, teisėjas paskyrė vyrams kur kas tinkamesnę bausmę.
J. Householderis ir J. Srockumas privalėjo apsirengti suknelės, užsidėti perukus, pasidažyti ir valandą vaikščioti pagrindine miestelio galve, kai juos stebėjo visa minia gyventojų, kurie iš jų šaipėsi, švilpė ir net paleido į juos sodos skardinę. Taigi, galime būti ramūs, kad šie du vyrai tikrai pajuto, kaip nemaloniai jautėsi jų auka.
8. Reklaminiai skambučiai
Jei vis dar turite laidinį telefoną, tikriausiai žinote, kai nesmagu gauti milijonus reklaminių pasiūlymų. Lee‘as Beaumontas su jumis tikrai dėl to sutiktų. 2011 metais vyriškis per mėnesį sulaukdavo apytiksliai 30 reklaminių skambučių – jam buvo norima parduoti dvigubus langus ir kitus daiktus bei paslaugas. Vieną dieną L. Beaumontas nusprendė visa tai nutraukti mandagiausiu ir paprasčiausiu būdu.
Nuo 2011 metų lapkričio L. Beaumontas užsisakė paslaugą, kuomet kiekviena jam paskambinusi kompanija už pokalbio minutę su juo mokėdavo 10 pensų (40 centų). Dabar vyriškis prekybos agentams leisdavo šnekėti tiek, kiek jie norėdavo. Iki šių metų liepos tokiu būdu L. Beaumontas jau buvo „uždirbęs“ daugiau nei 300 svarų (apie 1200 litų). Po to, kai apie tai sužinojo žiniasklaida, vyriškio uždarbis garantuotai išaugo. Pasak „The Guardian“, pelną L. Beaumontas dabar gauna ir iš skambinančių ir su juo apie pasirinktą strategiją norinčių pasikalbėti žurnalistų.
7. Chuliganių patirtis, kad teisingumas žeidžia
Daugelis žino, kad vaikai gali būti labai žiaurūs. Štai, pavyzdžiui, trylikmetės Katelyn istorija. Praėjusias metais ji ir jos vienuolikos metų amžiaus draugė prisiviliojo trimetę mergaitę ir nukirpo jai plaukus. Žinioma, tai ne pats baisiausias daiktas, kuri mergaitės galėjo padaryti, tačiau tai vis tik labai bjaurus elgesys. Nepilnamečių teisme Katelyn buvo skirta atitinkama bausmė – mergaitės tėvas turėjo jai nukirpti plaukus. Taigi, skriaudėja ėmė atrodyti taip pat kaip ir jos auka. Be to, tai buvo padaryta stebint nemažai žmonių. Jei manote, kad tai buvo per griežta bausmė, dar reikia paminėti, kad tai nebuvo pirmas mergaitės išpuolis. Prieš tai ji 8 mėnesius terorizavo dar vieną mergaitę anoniminiais skambučiais – ji grasino, kad mergaitė bus išprievartauta ir sužalota.
6. Nesubrendėlis priverstas susirasti darbą
Tėvams tikrai sunku suvokti, kad jie išaugino netikėlį arba netikėlę. 2011 metais vienai porai tai labai aiškiai teko suvokti tada, kai jų sūnus juos padavė į teismą tam, kad gautų didesnius kišenpinigius. Vaikinui jau 25 metai ir tėvai nustojo jam mokėti kišenpinigius dėl to, kad jis atsisakė susirasti darbą. Visa laimė, kad Ispanijos teisinė sistema nusprendė tokio atvejo netoleruoti.
Bylai pasiekus teismą teisėjas ne tik nusprendė nutraukti bylą, bet ir patvirtino, kad vaikinui skiriamas 30 dienų laikotarpis susiprotėti ir išsikraustyti iš tėvų namų. Teisėjas vaikiną taip pat teisiškai įpareigojo susirasti darbą ir mažiau verkšlenti.
Laukite tęsinio.