Keleiviai skrido iš Sidnėjaus į Hamiltono salą. Tokie poros veiksmai daugumai internautų sukėlė juoką. Pasak jų, saugotis reikia, tačiau šis poros sprendimas jau peržengė absurdo ribą. Esą toks savadarbis kostiumas niekaip neapsaugos nuo rizikos susirgti mirtį sėjančiu virusu.
Kol kas Australija patvirtino 15 koronaviruso atvejų. Kaip ir dauguma valstybių, Australija uždraudė į šalį atvykti žmonėms, per paskutines 14 dienų buvusiems Kinijoje.
Kuriozinę situaciją pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.
Tuo metu Kinijoje naujojo koronaviruso aukų skaičius trečiadienį viršijo 2 tūkst., mirus dar 136 žmonėms. Pagrindinėje Kinijos dalyje koronavirusas diagnozuotas 74 185 žmonėms.
Dauguma iš 2 004 mirčių nuo koronaviruso užfiksuota centrinėje Hubėjaus provincijoje, kur gruodžio mėnesį atsirado šis virusas, vėliau išplitęs visoje Kinijoje ir kitose valstybėse.
Savo eiliniame pranešime Kinijos Nacionalinė sveikatos komisija nurodė, kad visoje šalyje per parą užfiksuota 1 749 nauji susirgimo atvejai, o tai yra mažiausias naujų atvejų skaičius šį mėnesį.
Už viruso epicentro ribų užfiksuoti tik 56 nauji atvejai. Naujų užsikrėtimo atvejų skaičius kitose šalies dalyse sumažėjo 15 dieną iš eilės.
Kinų pareigūnų paskelbtame tyrime sakoma, kad dauguma pacientų serga lengva koronaviruso forma. Sveikatos pareigūnai tvirtina, jog susirgimo atvejų mažėjimas yra ženklas, kad protrūkis kontroliuojamas.
Tačiau Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) perspėjo, kad dar pernelyg anksti pasakyti, ar naujų susirgimo atvejų mažėjimas tęsis.