• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mes dabar turime nepasiskiepijusių pandemiją. Vyriausybės planas pavyko, tačiau planas neišdegė tiems, kurie planavo nieko nedaryti, teigė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. 

Mes dabar turime nepasiskiepijusių pandemiją. Vyriausybės planas pavyko, tačiau planas neišdegė tiems, kurie planavo nieko nedaryti, teigė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. 

REKLAMA

Jo manymu, visos Vyriausybės priemonės suveikė tiek, kiek ir turėjo suveikti, o problema dabar yra kitur, sakė ministras TV3 žinių „Dienos komentare“. 

Praėjusį penktadienį prezidentas jums pasiūlė du kelius, matyt, tiksliau parodydamas vieną kelią. Tai ar ketinate atsistatydinti?

Ne, neketinu. 

Ar nematote tam argumentų?

Man atrodo, kad nėra burtų lazdelės, kuri moliūgą paverstų karieta. Kiekviena priemonė suveikė tiek, kiek suveikė. Šiandien visi turime susivienyti ir daryti viską, kad kuo daugiau žmonių Lietuvoje būtų saugūs. 

Pagrindinis mūsų tikslas – imunizacijos laipsnis, o tą galima padaryti skiepijantis. 

Europos Sąjungoje mes esame 1 pagal susirgimų skaičių, 3 pagal mirtingumą. Ką mes dėl to ketiname daryti?

REKLAMA
REKLAMA

Visų pirma, mes turime padėti žmonėms suprasti, kas čia iš tikrųjų vyksta. Jei mes pažiūrėtume, kaip visos priemonės veikia tų žmonių, kurie pasiskiepijo, bendruomenės atžvilgiu, tai jos yra labai sėkmingos. Tai yra sėkmės istorija. 

REKLAMA

Šiandien mes turime nepasiskiepijusių problemą, nepasiskiepijusių pandemiją, nes 9 iš 10 įvairiausių situacijų yra susijusios būtent su nepasiskiepijusiais.

Labai svarbu tai, kad mes šiandien turime atvirus verslus, žmonės gali lankytis renginiuose, yra atvertas švietimas, nėra jokių judėjimo apribojimų. Dar daugiau pasakysiu – žmonės gali judėti po visą Europos Sąjungą ir ten naudotis tomis pačiomis galimybėmis analogiškai kaip ir pas mus su galimybių pasu. 

REKLAMA
REKLAMA

Šituos dalykus reikia suprasti. Vyriausybės planas dėl skiepijimosi pavyko. Nepavyko planas tų, kurie pasitikėjo savo planu nieko nedaryti. 

Naujajame biudžete numatyta per 300 milijonų eurų COVID-19 pandemijos suvaldymui kitais metais. Kas konkrečiai už juos bus daroma?

Pirmą kartą šio biudžeto istorijoje – ne nuo pavasario, ne nuo kito rudens, bet jau nuo sausio 1 d. bus žiūrima, kad mažiausiai uždirbančių medicinos darbuotojų atlyginimai kitais metais vidutiniškai augtų apie 14 proc., o medikų atlyginimai padidėtų 6 proc. 

Bus išlaikomas visas paslaugų paketas, kuris buvo iki šiol, ir dar infiltruojami papildomi 300 milijonų eurų į visus PSDF biudžeto straipsnius. Tai ir vaistai, ir paslaugos, ir kiti dalykai, kurie sistemoje turėtų pasijausti visu mastu.

Visą pokalbį žiūrėkite straipsnio pradžioje. 

Arunai Dulky. Nezinau , kelintas cia punktas is 130, bet pernai 2500 turejom gruodi, kai turejom 0 suskiepytu, siemet si sk turim dabar, kai turim 60 proc skiepytu
Del nesiskiepijusiu karantino: klausimas, kam cia "nepavyko"... Ar tik ne darbdaviams?.. Nes pirkeju zymiai sumazejo, o tu jusu didziuju centru ir nereikia! Labai gerai gyvenam ir be ju. Ir net nesiruosiam skiepytis. Aisku viena: taip atkakliai brukama preke- pigi! Ir tikrai ne gero linkint. O tikslas- ne sunaikint virusa, o zutbut visus suskiepyti- paklusnumo testas, taip sakant...Ir tiek. Pries laukiancius busimus ivykius- cipus ir visa kita s...
Dulkį,tu šikninis ligonis!!! Pateik nors vieną pavyzdį,kad skiepai apsaugo nuo covid viruso užsikrėtimo ir sustiprina imunitetą?! Šitie eksperimentiniai skiepai tik dar labiau susilpnina įmunitetą dėl to žmonės tik daugiau serga...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų